Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
5. března 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Ampér 2013
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv doporučuje videa 10. týdne 2013
NEWTECH s.r.o. - LVD - LVD představuje ohraňovací lis s automatickou výměnou nástrojů

inoticGullegem, Belgie – Belgická společnost LVD představuje ohraňovací lis ToolCell s integrovaným výměníkem nástrojů. Systém automatické výměny nástrojů ToolCell snižuje seřizovací časy, maximalizuje výkon a efektivnost malosériové a středně sériové výroby. ToolCell reaguje na trend zmenšování velikostí dávek, zkracování průběžných časů a zvyšování výkonu pro umožnění nižších zásob a výroby přesného počtu kusů s dodáním pro výrobní linky v požadovanou dobu (just in time). ToolCell rovněž snižuje mzdové náklady eliminováním potřeby kvalifikovaných pracovníků znalých postupů seřizování nástrojů. INOVAČNÍ VÝMĚNÍK NÁSTROJŮ ToolCell je hydraulický ohraňovací lis s integrovaným zásobníkem horních a spodních nástrojů umístěným pod zadním dorazem stroje. Novátorská konstrukce upínače, zabudovaného do ramena zadního dorazu stroje umožňuje, aby zadní doraz sloužil jako mechanismus výměny nástrojů. Zatímco se obsluha připravuje na další práci, vybírá pracovní tabulku nebo přemísťuje polotovary ke stroji, ohraňovací lis automaticky vyměňuje horní a spodní nástroje potřebné pro danou operaci. Všechny nástroje zůstávají ve stroji, což podstatně snižuje časy jejich výměny. PŘESNÉ SEŘIZOVÁNÍ Všechny nástrojové stanice jsou přesně polohovány upínacím mechanismem. Seřizování nástrojových stanic, které je typické při ručním seřizování nástrojů, tímto odpadá, čímž je optimalizován celkový výkon stroje.



amper

REM-Technik s.r.o. - 3D senzor TOF/Taxi pro bezpečnost dveří

inoticTOF / Taxi je kompaktní infračervený senzor, který zaručuje bezpečnost automatických křídlových dveří. V okamžiku, kdy osoba nebo objekt vstoupí do trajektorie pohybujících se dveří, senzor zastaví a obrátí pohyb dveří opačným směrem. Senzor umožňuje precizní nastavení výšky a šířky detekčního pole, takže je možné přizpůsobit nastavení senzoru individuálním rozměrům každých dveří. Pro více informací kontaktujte výhradního distributora REM-Technik s.r.o


Videa Quick Tips společnosti Brammer - Rukavice s ochranou proti proříznutí

nke1V aktuálním videu ze série Quick Tips srovnává Andrew Agerton, odborník pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci společnosti Brammer, dva typy ochranných pomůcek na ruce: standardní ochranné rukavice a rukavice s ochranou proti proříznutí, Ansell HyFlex 11-518, nejtenčí rukavice na trhu, které zaručí uživateli obratnost a zároveň mu nabízí vysoce kvalitní ochranu rukou a odolnost vůči proříznutí.   Oba typy rukavic jsou nejprve prověřené v testu s nožem a potom je rozdíl mezi rukavicemi demonstrován v dalším testu, kdy se v nich předváděč pokusí smontovat matice, šrouby a podložky. Rukavice Ansell HyFlex 11-518 se ideálně hodí pro práci s malými a ostrými součástkami, pro výrobu a upevňování kabelových svazků, montáž vstřikovaných součástí a pro práci v provozech, kde hrozí pořezání.



amper

Kovok Kopřivnice s.r.o. – Prezentační video

nke1 Prezentační video představuje naši firmu Kovok Kopřivnice s.r.o. Její historii, jak si stojí dnes a jaké jsou naše možnosti výroby a co všechno jsme schopni vyrobit.


SIC VENIM, s.r.o. - Značení mikroúderem a rytím

nke1Stroje značící mikroúderem, to je ideální technologie pro Vaše potřeby značení. Naše firma dodává mikroúderové a rycí značící stroje firmy SIC Marking, které mohou značit přímo na výrobek. Mikroúderové stroje značí kmitajícím karbidovým hrotem, rycí stroje značí diamantovým nebo karbidovým hotem. Jsou plně programovatelné (znaky, sériová čísla, datum, 2D Datamatrix kódy, loga, hloubka značení, velikost a styl znaku). Jsou určeny pro značení různých materiálů (od plastu až po ocel 62 HRC). Nevyžadují PC, potřebný software se zobrazuje přímo na obrazovce řídící jednotky. Stroje jsou spolehlivé, s nízkými provozními náklady, vysoká kvalita robustní mechaniky. Stroje mají jediné napájení - elektrickou energii. Stlačený vzduch vyžadují rycí stroje a i111D.



balicky

Technology support, s.r.o. - Výroba měřicího přípravku na stroji Hermle C42U, Heidenhain iTNC530.

nke1NC programy se ve firmě SV Olšovec s.r.o. od roku 2012 vytváří pomocí technologického CAD/CAM GibbsCAM.


Delcam, s.r.o. - Delcam for SolidWorks - 3D frézování

nke1Ukázka cnc programování 3D frézováním tvarových ploch v integrovaném CAM systému pro CAD program SolidWorks - Delcam for Solidworks Videa z integrovaného CAM systému do CAD programu SolidWorks - Delcam for SolidWorks



pridani videa

nke1
Další zprávy
Aktuality
České přístroje poletí k Jupiteru
Hypertherm 4. března otevřel nový výrobní závod
Aktualizovaná „Příručka technologa–BETON“v kapesní verzi
Oslavte 20. narozeniny časopisu GOLF a vyhrajte pobyt v Alpách, Tatrách nebo Krkonoších
Toshiba představuje nové karty microSDHC
Rozšíření Temelína se zúčastní WESTINGHOUSE, TOSHIBA A METROSTAV
Obrábění
Hypertherm odhaluje nový systém EDGE Pro Ti CNC
WIDIA Victory-vyšší produktivita obrábění a nižší náklady
Hypertherm přebírá společnost AccuStream
PRAMET TOOLS hostil setkání ministra Kuby s podnikateli ze Šumperska
SAFE-LOCK™: nová generace ochrany proti vytažení stopkových fréz z tepelných upínačů
BENZ Solidfix® snižuje přípravné časy a prostoje
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2012 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz