Eurazio
Inzerce

Technika News 31.05.2012
31. května 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
Inzerujte cíleně

nitraRedakce časopisu T+T Technika a trh právě připravuje číslo 7-8/2012 speciálně zaměřené na obrábění, tváření a frézování.
Inzerujte kvalitně a cíleně v prestižním časopise T+T Technika a trh za speciální ceny tam, kde inzeruje Vaše konkurence - jinak to nemá smysl.

Uzávěrka objednávek: 27.6.2012
Uzávěrka grafických podkladů: 13.7.2012

V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení tel.: +420 553 810 130, fax: +420 597 579 159, mediamax@ccb.cz

Konstrukční schopnosti CAD systému SolidWorks

sWPro drtivou většinu konstruktérů je SolidWorks zavedeným pojmem, a mnozí z nich dokonce systém používají pro svou každodenní práci. V tomto příspěvku se na problematiku použití CAD systému podíváme pohledem uživatele. Možná je to překvapivé, vždyť přece pro uživatele především je každý výrobek určen především, tedy i konstrukční software.

Celý článek...
Univerzální a kompaktní

pepUniverzální I/O modul LB7x04 zpracovává podle svého nastavení analogové nebo binární vstupy a výstupy. Jeho stav indikují stavové LED. V průběhu instalace se modul nastaví na požadovanou konfiguraci. Při náhradě modulu se předchozí konfigurace automaticky přenese do nového. Použití modulů LB7x04 tedy omezuje skladové zásoby náhradních dílů. LB7x04 má také diagnostické LED signalizující přerušení vodiče. LED umožňují detekci selhání linky podle dotčeného kanálu a stavu sepnutí.

Celý článek...
Technický seminář Delcam 2012 - "Den D"

delcamNěkolikrát do roka pořádá společnost Delcam technické semináře, na kterých se prezentují zajímavosti ze světa softwarů Delcamu i nových technologických postupů. Semináře bývají obsahově velmi hodnotné nejen pro stávající uživatele. Semináře bývají pořádány v Čechách, na Moravě i na Slovensku.
Přihlaste se na letošní technický seminář, který bude největší ve své historii. Pro svět CNC programování je výjimečný zejména z důvodu české a slovenské premiéry nových patentovaných technologií pro nejproduktivnější frézování pomocí CAD CAM systémů Vortex a MachineDNA. Video z frézování pomocí těchto technologií a porovnání s konvenčním vysokorychlostním frézováním najdete na kanálu YouTube. Tyto technologie budou letos přidány do softwaru PowerMILL a na přelomu roku se plánuje jejich implementace do programu FeatureCAM.

Celý článek...
RUUKKI - AKCE TÝDEN na StreamTech.tv

Wind_power_from_heights_never_reached_before1_x264_180Příští týden budete mít možnost na serveru StreamTech.tv sledovat videa společnosti Ruukki, která je dodavatelem komponentů na bázi kovů, systémů a integrovaných systémů pro stavebnictví a strojírenský průmysl. Společnost má široký sortiment kovových výrobků a služeb, aktivity ve 30 zemích a zaměstnává 11 800 zaměstnanců.
Společnost Ruukki působí v několika oblastech:

Celý článek...
Revoluce v zamykání

tokoz-01Česká firma TOKOZ a.s. přináší na trh vlastní patentovanou cylindrickou vložku s unikátním zamykacím systémem, postaveném na principu otočných lamelových stavítek. Tento systém zamykání je odborníky právem považován za jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších na světových trzích.

Celý článek...
BITO – inovativní řešení skladování

bito-01Mezinárodní veletrh FOR LOGISTIC v Praze má za sebou úspěšný 3. ročník. Hlavním cílem veletrhu bylo představení inovací a trendů v oblasti logistiky, dopravy a skladování. Druhý den veletrhu se nesl ve znamení předávání cen těm nejlepším. V soutěži o nejpůsobivější expozici získala cenu TOP EXPO společnost BITO. TOP EXPO je cena pro expozici, která je interaktivní a splňuje kritéria pro komunikaci se zákazníkem, včetně označení a celkového designu.

Celý článek...
Dodavatelé komplexního řešení technologických celků a náročných projektů

klement-01KLEMENT a.s. je stavební a strojírenskou firmou se stabilní pozicí na tuzemském trhu, realizující zakázky napříč oběma odvětvími. O vysoké technicko-technologické úrovni společnosti svědčí mimo jiné i fakt, že se již několik let podílí na realizaci zakázek v rámci kontraktů na dodávky stavebních a technologických celků projektů rekonstrukcí stávajících a výstavby nových elektrárenských zařízení, které se týkají revitalizace tepelných hnědouhelných a plynových elektráren skupiny ČEZ.

Celý článek...
Magnety pro manipulaci

walmag-01WALMAG MAGNETICS je největším výrobcem permanentních břemenových magnetů ve střední Evropě. Za více než 20letou historii firmy bylo vyrobeno přes 100|tisíc těchto velmi oblíbených efektivních vázacích prostředků na manipulaci ocele.

Celý článek...
Inovace v obou směrech

schmachtl-01Dalším rozšířením komunikačních možností rádiového dálkového ovládání je výměna informací mezi přijímačem a vysílačem a zobrazení požadovaných údajů na jeho displeji. Zobrazované údaje se mohou vztahovat k nastavení a konfiguraci vlastní sady rádiového dálkového ovládání nebo k aktuálnímu stavu ovládaného zařízení.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Inzerujte cíleně
Revoluce v zamykání
RUUKKI - AKCE TÝDEN na StreamTech.tv
YASKAWA - AKCE TÝDEN na StreamTech.tv
Zjednodušení integrace systémů na lince 5 metra v čínském Kuang-čou
Nová elektroda CopperPlus od Hypertherm
Obrábění
Řada MX: Síla, rychlost a přesnost…ve službách mnohačetných aplikací!
DMU 85 FD monoBLOCK® NEXT GENERATION
Seco Octomill TM 05 pro menší stroje
Gibbs and Associates slaví 30 let inovací
Frézy Double Octomill ™ 05 od Seco – dobré věci přicházejí v malých balíčcích
Vysokoproudové řezání nerezové oceli od Hypertherm
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2012 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán 2012