Eurazio
Inzerce

T+Tnews 8. 11. 2017
08. listopadu 2017 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv
Připravujeme jedinečné průmyslové kalendáře

obrazek-webČasopis T+T Technika a trh v současné době připravuje jedinečné průmyslové kalendáře. Kalendáře Vám umožní zapisovat si důležité schůzky, pomohou přehledně s organizací času, ale také Vás budou informovat o nejdůležitějších akcích, které se v oblasti průmyslu a techniky v roce 2018 konají.

Celý článek...
Hydraulický upínač nástrojů s vnějšími tvary tepelného upínače TENDO Slim 4ax

schunk tendo1S hydraulickým upínačem TENDO Slim 4ax se poprvé podařilo úspěšně zkombinovat kompletní vnější geometrii tepelných upínačů podle DIN 69882-8 s přesvědčivými vlastnostmi hydraulické upínací techniky. Tím poskytuje štíhlý přesný upínač vynikající předpoklady pro využití v sériové výrobě, zvláště v automobilovém průmyslu.

Celý článek...
Vysokotlaký chladicí agregát ChipBLASTER JV40

chipblaster obr1Americký výrobce vysokotlakých a velkoobjemových chladicích systémů pro třískové obrábění, firma ChipBLASTER, nyní nabízí jako standard ke svým agregátům JV40 ovládání pomocí dotykového displeje. Tato novinka značně usnadní obsluhu vysokotlakého chlazení. Na displeji lze snadno nastavovat požadované tlaky (nyní 8 přednastavených tlaků), kontrolovat stav filtrů nebo sledovat aktuální tlak a průtok chladicí kapaliny.

Celý článek...
Jablotron představil videoverifikační IP kamery

jablotron obr2Společnost Jablotron představila nové modely videoverifikačních IP kamer JI-111C a JI-112C které nabízejí tři zásadní funkce: videosekvenci, livestream a záznam. Kamery jsou plně kompatibilní se zabezpečovacím systémem JABLOTRON 100. Pomocí detektorů a kamer sleduje centrální jednotka alarmu dění v hlídaných prostorech a v reálném čase poskytuje majiteli informace formou SMS notifikací nebo pomocí chytré aplikace MyJABLOTRON.

Celý článek...
ŠKODA AUTO vyrobila desetimiliontou převodovku

skoda obr2ŠKODA AUTO vyrobila již 10 milionů převodovek. Tyto převodovky se používají v modelech značky ŠKODA, ale také ve vozech dalších značek koncernu Volkswagen. Na výrobě převodovek se v Mladé Boleslavi a Vrchlabí v současné době podílí zhruba 1 700 zaměstnanců. „Deset milionů vyrobených převodovek potvrzuje konkurenceschopnost naší výroby komponentů," říká člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast...

Celý článek...
TESCAN představil nový elektronový mikroskop

tescan obr2Brněnský výrobce elektronových mikroskopů TESCAN uvádí na trh nový mikroskop TESCAN S8000G. Jedná se o prvního zástupce připravované řady, za níž stojí tři roky intenzivního vývoje a investice v řádu desítek milionů korun. „TESCAN S8000G je postavený na zcela nových základech a to podle současných trendů v oboru. Kromě technického vybavení jsme vylepšili i ovládání tak, aby bylo možné provádět složité zkoumání vzorku...

Celý článek...
Společnost Renishaw je jedničkou v aditivní výrobě

RenAM 500Q 1Společnost Renishaw, která je světovým lídrem ve vývoji technologie 3D tisku z kovového prášku, se po roce vrací na veletrh Formnext 2017, aby předvedla novinky v oblasti aditivní výroby. Nové produkty Renishaw jsou dalším krokem k tomu, aby se tato technologie stala běžnou součástí průmyslové výroby. Renishaw bude od 14. do 17. listopadu v německém Frankfurtu vystavovat nejnovější výsledky svého technologického vývoje.

Celý článek...
3M už ví, kdo je mistrem brusičského řemesla

3M1Letošní program na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně zpestřil souboj o nejlepšího brusiče. Ve své expozici ho uspořádala technologická společnost 3M. Průběh soutěže byl napínavý, jelikož rozdíly ve výkonech některých soutěžících byly těsné. Titul mistra brusičského řemesla předala společnost 3M panu Michalu Kronusovi, který svůj talent uplatňuje ve vlastní firmě Kronus – Zámečnictví - Kovovýroba.

Celý článek...
Speciální ložiskové jednotky pro zemědělské stroje

nsk obr1Na veletrhu Agritechnica 2017 (Hannover, Německo, 12. až 18. listopadu) představí společnost NSK širokou nabídku valivých ložisek, která jsou svou konstrukcí určena pro zemědělské stroje. Ve stánku E44 v hale 15 budou klíčovými exponáty kompaktní ložiskové jednotky Agri Disc Hub a Large Hub. Tyto ložiskové jednotky určené pro přímé použití na strojích obsahují dvouřadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem a jsou široce...

Celý článek...
Inzerce
Další zprávy
Aktuality
3M už ví, kdo je mistrem brusičského řemesla
Připravujeme jedinečné průmyslové kalendáře
Czech-Anhui business meeting
Nemáte lidi? Automatizujte balení!
Začala stavba největšího prodejního centra laserů a CNC strojů v Evropě
3D skenery RangeVision pro reverzní inženýrství, či kontrolu kvality
Obrábění
Vysokotlaký chladicí agregát ChipBLASTER JV40
Společnost Renishaw je jedničkou v aditivní výrobě
Svařování ve znamení digitalizace
DMG MORI na veletrhu EMO 2017
Evolúcia či revolúcia? DATRON next : nový systém riadenia a obsluhy CNC frézovacích strojov
CNC zarovnávací a obráběcí centra CZ.TECH Čelákovice, a.s.
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2017 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2017 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán