Eurazio
Inzerce

T+Tnews 11. 8. 2017
11. srpna 2017 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv
Datamatrix zrychluje identifikaci výrobků nejen v automotive

Datamatrix 1Hořčíkové slitiny jsou jedním z nejlehčích materiálů používaných v automobilovém průmyslu. V rámci traceability je nutné je pro potřeby kontroly v rámci výroby značit. Na jejich značení je nejvhodnější laser, který je velmi kontrastní, a proto je datamatríx kód dobře čitelný.

Celý článek...
CzechTrade meziročně podpořil o třetinu více firem

2016-06-16 DSC4930Agentura pro podporu exportu CzechTrade zaznamenala za první polovinu letošního roku zvýšený zájem tuzemských firem o podporu při vývozu do Německa, a překonala tak rekordní loňská čísla. V minulém roce vyvezly české firmy do Německa zboží a služby za celkem 1,29 bilionu korun, což bylo meziročně o 3 % více.

Celý článek...
Jak se vyhnout prohloubení finančních potíží ve firmě

2016-06-16 DSC4265Jeden či dva špatné měsíce mohou především u malých podniků často znamenat výrazné finanční problémy. Řešením přitom obvykle nemusejí být půjčky či jiné externí závazky, které postaví společnost zpět na nohy a zabrání bankrotu, ale především revize příjmů a výdajů uvnitř podniku. V následujících tipech přinášíme několik možností, jak nelichotivou finanční situaci v podniku řešit.

Celý článek...
Indukční procesy pájení společnosti eldec

elmac1Počet procesů pájení v průmyslové výrobě je možné jen těžko spočítat. Velmi rozšířená je tato tepelná metoda především v elektroprůmyslu a automobilovém průmyslu. Hojně používané technologie jsou zde uvedeny. Při ohřevu materiálů se například používají pece nebo plynové plameny, které mají jednu rozhodující nevýhodu: Tato metoda je relativně pomalá a těžkopádná. Je proto jasné, že roste význam metody indukčního pájení společnosti eldec:

Celý článek...
Německo chce úzce spolupracovat s Českem v průmyslu 4.0

IMG 3221Německé Spolkové ministerstvo pro vzdělávání a výzkum (BMBF) a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) se dohodly na spolupráci v oblasti průmyslu 4.0. Ředitel odboru klíčových technologií a výzkumu pro inovace Wolf-Dieter Lukas a náměstek ministra průmyslu a obchodu Tomáš Novotný podepsali v Praze společnou dohodu.

Celý článek...
Pokročilé řízení natočení

BnR-PR-17083-Advanced-rotatNový softwarový modul potlačuje natáčení břemen u jeřábů. B&R nabízí novou funkci pro řízení jeřábů. Jeřáby, které přepravují velká břemena, zavěšená na lanech, mohou být obzvláště citlivé na otáčení břemene kolem svislé osy. To může vést k trvalým kmitům. Nový softwarový modul mapp Crane pro řízení natočení břemene dokáže tyto kmity potlačovat.

Celý článek...
Největší výletní loď světa má na palubě izolaci Rockwool

Foto Harmony-of-the-Seas 1Izolační materiály Rockwool zanechaly významnou stopu na největší výletní lodi světa Harmony of the Seas. Na 16podlažním plavidle za 27 miliard korun je celkem použito 1 800 tun technické izolace Rockwool. Na palubě lodního velikána je celkem 320 000 m2 technických izolací Rockwool. To odpovídá rozloze přibližně 44 fotbalových hřišť. Kamenná vlna byla použita nejen na základní struktury plavidla, ale i na palubní stěny, podlahy, přepážky a stropy. Má vynikající protipožární a akustické vlastnosti a zajistí tak bezpečné a komfortní prostředí pro cestující i posádku.

Celý článek...
Hypertherm na veletrhu v Schweissen & Schneiden 2017

hypertherm obr3Společnost Hypertherm, výrobce plazmových, laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem, s potěšením oznamuje svoji účast na nadcházejícím veletrhu Schweissen und Schneiden 2017 (25.–29. září 2017) v Düsseldorfu, Německo. Na stánku společnosti v hale 13, stánek B61, se návštěvníci setkají s novým plazmovým systémem, revolucí v průmyslovém termickém řezání kovů, uvidí působivé praktické ukázky technologie řezání a novou koncepci marketingové prezentace této technologie.

Celý článek...
China Brand Show 2017

Govin cina c1Ve dnech 13. - 15. 9. 2017 se v polské Varšavě uskuteční veletrh China Brand Show 2017 Poland. Jedná se o jednu z hlavních platforem pro přední čínské společnosti, které se snaží navázat nové obchodní kontakty v zemích střední a východní Evropy. Jedná se o skvělou příležitost jak získat obchodní kontakty, prohlédnout si tisíce výrobků a odnést si informace potřebné pro podnikání.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Jak se vyhnout prohloubení finančních potíží ve firmě
Největší výletní loď světa má na palubě izolaci Rockwool
Hypertherm na veletrhu v Schweissen & Schneiden 2017
China Brand Show 2017
85 % českých firem plýtvá vodou
Novou přístupovou jednotku 2N® Access Unit Fingerprint Reader nelze obelstít
Obrábění
Indukční procesy pájení společnosti eldec
Německo chce úzce spolupracovat s Českem v průmyslu 4.0
Makino a500Z: spolehlivé a efektivní obráběcí centrum s flexibilitou pěti os
Pasivně-dynamická technologie tlumení vibrací
Řešení NCBrain na semináři Neobráběj jako šnek!
Nová bezpečná třída TP3501 společnosti Seco s detekcí použití řezných hran
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2017 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2017 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán