Eurazio
Inzerce

Technika News 05.11.2015
05. listopadu 2015 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv
Toyoda Machinery Europe

newtech obr4Společnost Toyoda Machinery Europe nabízí kompletní sortiment produktů, např. horizontální a vertikální obráběcí centra, brusky nebo automatizační systémy splňující vysoké technické standardy. Firma se specializuje na sestavování efektivních řešení na klíč z moderních obráběcích strojů a automatizačních komponentů. Prodej, technický servis a náhradní díly v České republice a na Slovensku zajišťuje firma Newtech s.r.o.

Celý článek...
Migatronic pro robotizaci

migatronic obr5Automatizace a robotizace výrobních procesů je aktuálním tématem stále většího počtu výrobců v kovoprůmyslu. Požadavky vysoké produktivity, opakované vysoké kvality a potřeba snižování nároků na kvalifikaci obslužného personálu jsou dnes jasnou výzvou i pro výrobní provozy, kde se ještě nedávno svařovalo výhradně ručně.

Celý článek...
LVD představuje Lynx FL – 3015

newtech obr1Laserový řezací systém Lynx, zkonstruovaný pro nákladově efektivní řezání, poskytuje flexibilitu při zpracování mnoha různých druhů materiálů různé tloušťky při optimálních výdajích.

Celý článek...
Technologie laserového svařování plastů od společnosti MediCom

medicom1Průmyslová divize společnosti Medicom a.s. se věnuje laserovým technologiím již čtvrt století. První svařovací laser řady AWW určené ke svařování plastových dílů byl vyroben v roce 2009 a od té doby trvale stoupá počet aplikací využívajících toto zařízení. Článek mapuje některé důležité aspekty této technologie z pohledu výrobce laserů a systémového integrátora v jednom.

Celý článek...
Zdvižné převodovky UNIMEC

matis obr1Italský výrobce zdvihových a kuželových převodovek, firma UNIMEC, pokračuje ve svém růstu. V současné době dokončuje nový projekt reorganizace a řízení výroby, který firmě umožní ještě výrazněji se prosazovat i na světovém trhu. V České republice značku UNIMEC reprezentuje brněnská firma matis s.r.o.

Celý článek...
Efektivní, spolehlivé, jednoduché – pantografická ramena a závitořezy

mag2 obr1Používání závitořezů je nejefektivnějším řešením pro snížení vytíženosti drahých strojů jako jsou horizontky či obráběcí centra. Zanedbatelnou investicí získáte stroj, kterým dokážete jednoduše a efektivně řezat závity od malých po rozměrnější závity až do M30. Pohon strojů je zabezpečený buď pomocí pneumatické jednotky, nebo elektromotorem s bezkartáčovou technologií vyznačující se jednoduchým bezúdržbovým provozem.

Celý článek...
Lumius jde naproti zákazníkům

lumius obr1Společnost Lumius letos opět posílila poradenský i technický servis svým zákazníkům prostřednictvím Centra energetických služeb. To funguje nad očekávání dobře, a proto v rozšiřování prozákaznického servisu pokračuje. Daří se jí nejen v této oblasti, ale také v samotných dodávkách elektřiny a plynu. Potvrdil nám to ředitel společnosti Miloň Vojnar.

Celý článek...
Jedinečnost elektro-permanentních magnetů v praxi

mag1 obr2TECNOMAGNETE je světový výrobce magnetických systémů, v České a Slovenské republice je zastoupený firmou MAG Centrum s.r.o. Hlavní produkci firmy tvoří permanentní magnety, elektromagnety ale především velmi žádané elektro-permanentní magnetické systémy. Statisíce aplikací po celém světě dělá z produktů firmy TECNOMAGNETE jasnou jedničku v magnetickém upínání a manipulaci. Jen v Čechách a na Slovensku má firma MAG Centrum s.r.o. více jak 4 000 aplikací.

Celý článek...
Komplexní řešení vašich požadavků na vážení v průmyslových provozech

lesak novy2Firma LESAK dokáže uspokojit běžné i náročné zákazníky ve všech oblastech, kde je třeba přesného vážení. Zaměřuje se na prodej, výrobu a servis celého spektra vah a pokladních systémů. Můžete vybírat z různých typů a velikostí. Máte nestandardní požadavky? Váhy na zakázku jsou samozřejmostí. Potřebujete váhu do skladu, do expedice nebo automobilové váhy s možností vážit jednotlivé nápravy? Či jeřábové a závěsné váhy? U nás najdete řešení v té nejvyšší kvalitě.

Celý článek...
Čtvrtstoletí firmy KUBOUŠEK

kubousek obr1Vize, které mnozí považovali za utopii, se uskutečňují. Jméno Kuboušek je dnes v plastikářské branži pojmem. Ing. Ivan Kuboušek založil svou firmu krátce po listopadové revoluci – v červenci 1990 – s minimálním kapitálem a velmi omezeným prostorovým zázemím v Českých Budějovicích. V současnosti však patří v České i Slovenské republice ke klíčovým hráčům na trhu. Skupina KUBOUŠEK má v současnosti 7 firem a téměř 150 zaměstnanců. Letos slaví 25 let od svého založení, což je nepochybně pádný důvod k tomu si připomenout, jak si své postavení vydobyla.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Čtvrtstoletí firmy KUBOUŠEK
Kooperativní roboty na vzestupu
Sklářské svítání přilákalo desítky šéfů firem a škol
ZVU strojírny otevřely nový závod v Hradci Králové
Jablotron otevřel ve Španělsku první zahraniční centrum
10. října 2015 bude den otevřených dveří v třebíčské PBS
Obrábění
Toyoda Machinery Europe
LVD představuje Lynx FL – 3015
Migatronic pro robotizaci
Efektivní, spolehlivé, jednoduché – pantografická ramena a závitořezy
Jedinečnost elektro-permanentních magnetů v praxi
Rychle, spolehlivě, hospodárně
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2015 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2015 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán