Technika News 24.11.2011
23. listopadu 2011 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
Chytrý a flexibilní

walter-01Walter představuje nové doplňky k systému výměnné hlavy ConeFit™

Modulární frézovací systém ze slinutého karbidu ConeFit™ firmy Walter Prototyp nabízí uživateli flexibilitu a ekonomičnost při jeho práci. Od svého vstupu na trh specialisté na výrobu nástrojů z Tübingenu nepřetržitě vyvíjeli tento systém. Nové doplňky programu zahrnují typ ConeFit™ Spade Type, modulární nástroje se dvěma řeznými hranami vyrobenými slinováním a speciální výměnné hlavy pro obrábění grafitu.

Celý článek...
Magnety pro frézování

magc2-01Znalost know-how v magnetismu a spolupráce s nejpokrokovějšími výrobci obráběcích strojů se projevila při vývoji a následném patentování produktu QUAD-EXTRA určeného pro upínání obrobků na CNC frézovacích strojích.

Celý článek...
HST CREATIVE

hst-01Inovace sofistikovaných řešení automatizace svařování

Český výrobce sofistikovaných automatizovaných systémů pro výrobní proces svařování kovů HST CREATIVE letos představí inovovaný výrobní program, který vychází ze strategie firmy přinést zákazníkovi co nejvyšší přidanou hodnotu.

Celý článek...
Novinky od Elesa+Ganter

elesa-01Přednostmi jsou tentokrát bezpečnost a hygiena.

Aretační zarážky GN 702

Nové aretační zarážky GN 702 realizují rychlé a snadné uzavření a držení dveří, klapek, zásuvných modulů atd. Blokují se ve čtyřech polohách (90°). GN 702 jsou k dispozici ve třech různých typech – s přírubou pro povrchovou montáž, s vnitřním nebo s vnějším závitem.

Celý článek...
Společnosti skupiny ZVVZ GROUP se opírají o silné know-how

zvvz-01Skupina společností ZVVZ GROUP je předním evropským výrobcem a dodavatelem zařízení pro čištění technologických a odpadních plynů. Zařízení pro odprašování a filtraci plynů od pevných částic a plynných škodlivých látek se uplatňují v uhelných elektrárnách, hutích, cementárnách a dalších oborech průmyslu.

Celý článek...
NOVINKY v sortimentu firmy TAT a jejích partnerů

tat-01Naši obchodní partneři přichází v letošním roce s několika novinkami, o kterých bychom vás rádi touto formou informovali.

Ozubené tyče – strong line

Tyto ozubené tyče, kompletně tepelně zušlechtěné, jsou vhodné pro aplikace s maximální dynamikou a vysokými silami. Kvalita 5 s broušeným ozubením ve standardním provedení umožňuje konstruktérům realizaci kompaktních pohonů ozubenou tyčí.

Celý článek...
Partnerství Cimatronu s Iscarem

Cimatron_WallpaperSpolečnost Cimatron Limited (NASDAQ a TASE: CIMT) oznámila partnerství s výrobcem řezných nástrojů Iscar skrz aplikaci Iscar Tool Advisor (ITA) v CAD/CAM software CimatronE. "Tento nový nástroj nabízí uživatelům kombinaci funkcionality CimatronE a odbornosti Iscar," řekl Ira Bareket, vice president prodeje a marketingu společnosti Cimatron. Ta základě vstupních dat, např. výkon stroje, adaptace, úběr materiálu aj., od programátora, ITA navrhne optimální nástroj a řezné podmínky. Zákazníci CimatronE získají připojení k ITA online portálu, kde se nadefinují konkrétní informace o obrábění, ITA poté navrhne řezné nástroje, držáky a řezné podmínky, které budou přímo nahrány do CimatronE. Použití ITA optimalizuje NC procesy, což vede ke zkrácení strojního času a prodloužení životnosti nástroje.

Celý článek...
Fotogalerie Toyota Demo Days

t_2011-10-19-dsc08131Tradiční rozsáhlá podzimní prezentační akce společnosti Toyota Material Handling opět přesvědčila všechny zúčastněné zákazníky, novináře i nové potenciální uživatele o stoprocentní připravenosti celého týmu Toyoty řešit jakoukoli potřebu manipulace. Promyšleně, důsledně a s plným nasazením.

navštivte fotogalerii na:
http://www.technikaatrh.cz/fotogalerie/category/6-toyota-demo-days

Celý článek...
OKUMA na EMO Hannover 2011

cncc1-01Obrábění „OKUMA Machining Navi“

Optimalizace obrábění, to je OKUMA Machining Navi (obráběcí navigátor), který detekuje, analyzuje, kalkuluje a především automaticky optimalizuje řezné podmínky. To vše v reálném čase a na přání obsluhy stroje!

Celý článek...
Membrány z PES dutých vláken

UltrafiltracniMANN+HUMMEL rozšiřuje portfolio svých výrobků pro filtraci vody o dutá vlákna z PES (polyétersulfonu). Pomocí těchto membrán chce specialista na filtraci objevit nové oblasti použití s vyššími požadavky na teplotní a chemickou odolnost. Ve spojení s novým modulárním vzhledem a optimalizovanou geometrií proudění zvyšuje firma filtrační výkon a současně snižuje spotřebu energie.

MANN+HUMMEL přijímá do portfolia svých výrobků pro úpravny vody další polymerové duté vlákno. Ve své továrně v Singapuru, hlavním sídle obchodní divize filtrace vody, vznikají čtyři nové výrobní linky pro membrány z polyétersulfonového dutého vlákna (PES). Rozšíření výrobních linek se již plánuje.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Veřejná dobíjecí stanice = E.ON + Siemens + Letiště Brno
Vysokorychlostní PLC
MSV 2011
Zlaté medaile MSV 2011
Dejte šanci novým technologiím!
Fotogalerie Toyota Demo Days
Obrábění
MILLTAP 700
Vertikální obráběcí centra GENOS pro globální trhy
Převodovka pro automobilový průmysl
OKUMA na EMO Hannover 2011
Společnosti skupiny ZVVZ GROUP se opírají o silné know-how
HST CREATIVE
Kalendář akcí
<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce
Časopis Technika a trh
Aktuální číslo IT CAD Aktuální číslo časopisu IT CAD
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2011 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011