Eurazio
Inzerce

Technika News 10.07.2014
Inzerce
10. července 2014 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv
BalTec a OK Strojservis, s.r.o. získaly na ITM prestižní cenu

okstrojservis1V kategorii Inovace a technika na veletrhu ITM Poznaň 2014 bylo oceněno zlatou medailí Tvářecí centrum BALTEC RNC 231 + HPP-25. Výrazné vlastnosti tohoto souřadnicového radiálního nýtovacího stroje RNC 231 jsou:
- Perfektní radiální tváření, zajišťující dokonalou pevnost nerozebíratelného spoje
- HiTech-Procesní kontrola, zajišťující 100 % kvalitu výroby a její vyhodnocení
- Flexibilita konceptu stroje, umožňuje sestavit pracoviště jak s ruční obsluhou tak i automatické stanice pro výrobní linky s přísunem výrobků na otočném stole nebo dopravníkem - vše dle konkrétního požadavku zákazníka.

Celý článek...
Nové ruční snímače průmyslových kódů Cognex Dataman 8050

applic obr1Firma Cognex Co. je předním výrobcem systémů průmyslového strojového vidění a snímačů kódů. V poslední době uvedla na trh celou řadu novinek z oblasti vestavných i ručních snímačů kódů. V oblasti ručních snímačů kódů jsou novinkou snímače řady Dataman 8000 a 9500. Nový model snímače Dataman 8050 je vhodný i pro nejnáročnější aplikace v těžkých průmyslových podmínkách. Cena snímačů Dataman 8050 je výrazně nižší než u řady 7000.

Celý článek...
Jednatelem společnosti LAPP KABEL s.r.o. se stal René Sedlák

lappRozhodnutím valné hromady ze dne 1. července 2014 se stal novým jednatelem a ředitelem společnosti LAPP KABEL s.r.o. pan René Sedlák. René Sedlák nastoupil do společnosti před sedmi lety na pozici provozního ředitele. Manažerské schopnosti a vysoká erudovanost v oboru vedla v roce 2011 k rozšíření jeho zodpovědností o řízení finančního oddělení společnosti LAPP KABEL s.r.o. Pod jeho vedením procházela společnost důležitými změnami, zejména v oblasti nákupu a logistiky. Významně se také podílel na rozšíření centra strategických služeb.

Celý článek...
První přenosný LCD projektor s rozlišením WUXGA

panas1Řada PT-VZ570 představuje šest modelů, nabízejících kombinaci vysoké kvality obrazu, nízkých provozních nákladů, flexibilní instalace a kompatibility s ostatními zařízeními. Projektory zaručují 7,000 hodin bezúdržbového provozu v režimu eko, což firmám a vzdělávacím institucím výrazně sníží provozní náklady.

Celý článek...
Helios One – 3D tisk s novou heliolitografickou technologií

orangemaker-1427V současné době jsou na trhu dvě technologie pro 3D tisk – modelování nanášením taveniny (FDM) a stereolitografie (SLA). 3D objekty se vytvářejí tavením plastu a vytlačováním do tiskového lůžka, vrstvu po vrstvě. Nová společnost Orange Maker chce přijít se zcela novou koncepcí, kdy by 3D tiskárna Helios One využívala novou technologii heliolitografie. Ta využívá ultrafialové světlo zaměřené s nejvyšší přesností k polymerizaci tekuté pryskyřice na tuhou hmotu. Jde o nepřetržitý proces tisku, není nutné přestávat po každé vrstvě, vše se vytiskne naráz.

Celý článek...
Moderní skenovací technika ve Slévárně HEUNISCH Brno

slevarna250Slévárna HEUNISCH Brno, s. r. o., je výrobcem odlitků z šedé litiny v hmotnostní kategorii 50 až 350 kilogramů v sériích 500 až 50 000 ks ročně. Pochlubit se může tvarově složitými odlitky – doposud nejkomplikovanější odlitek je tvořen z osmnácti jader, jež jsou postupně montována do sebe v jádrový celek. Pro výrobu odlitků se používá formovací linka od firmy Heinrich Wagner Sinto s velikostí rámu 1400 × 850 × 400 x 400 mm.

Celý článek...
Premiéra ruční tiskárny BMP™21-PLUS od Brady

brady obr1Nová tiskárna štítků kombinuje odolné provedení a inteligentní možnosti tisku. Brady, globální leader v oblasti průmyslových a bezpečnostních tiskových systémů a řešení, oznámil uvedení ruční tiskárny štítků BMP™21-PLUS. Tato nová přenosná tiskárna je aktuální novinkou v oblasti profesionálního značení v prostředí elektrotechnického průmyslu, telekomunikací a přenosu dat i všeobecného průmyslu. Kombinuje odolné provedení s inteligentními možnostmi tisku pro značení drátů a kabelů, terminálů, výrobních štítků, i obecného a bezpečnostního značení.

Celý článek...
Připojení DEMAGU do skupiny TEREX přináší zákazníkům řadu výhod

demag01Demag je nyní součástí koncernu Terex Material Handling & Port Solutions, jak ke spojení došlo? Jak dlouho tento proces trval?

Proces začlenění Demag Cranes AG do skupiny Terex začal v květnu 2011, v srpnu téhož roku vlastnil Terex již 80 % akcií Demagu. Příchodem Demag Cranes AG se Terex rozšířil o pátý segment, který zahrnuje dvě oblati: průmyslové jeřáby Demag a technologie pro přístavy. Pro Terex šlo o opravdu velkou akvizici, tento pátý segment s novým názvem Terex Material Handling & Port Solutions je totiž hned od svého vzniku druhý největší ve skupině. Od počátku roku 2014 je Terex již jediným vlastníkem Demagu, který je plně integrován.

Celý článek...
Světově nejprodávanější malé frézovací centrum – FANUC Robodrill

fanuc obr2U příležitosti uvedení nové řady obráběcích center Robodrill uspořádal FANUC ve svém pražském sídle předváděcí akci spojenou s tiskovou konferencí. Stroje Robodrill se vyrábějí od roku 1970 v Japonsku. Jak je u japonských výrobců obvyklé, FANUC Robodrill prezentuje výrobek s maximální přidanou hodnotou. Všechny díly vyrábí a montuje sama firma FANUC a má díky tomu dokonalou kontrolu nad celým procesem a zaručuje se za vysokou životnost. Od roku 2003 se prodalo 100 000 malých frézovacích center Robodrill. V České republice pracuje asi 300 těchto strojů.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
První přenosný LCD projektor s rozlišením WUXGA
BalTec a OK Strojservis, s.r.o. získaly na ITM prestižní cenu
Jednatelem společnosti LAPP KABEL s.r.o. se stal René Sedlák
Nové eskalátory ve stanici metra Národní třída
Na co se zaměřit při výběru kvalitního systému pro solární ohřev vody
SolidDays 2014 – konference uživatelů SolidWorks a SolidCAM na Jezerce
Obrábění
Světově nejprodávanější malé frézovací centrum – FANUC Robodrill
Kennametal představuje GOdrillTM
Svářečům záleží na jejich zdraví
Inovativní metoda odporového bodového svařování DeltaSpot
Tchaj-Pej a sladký život
Stroj Haas s pořadovým číslem 150 000!
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2014 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2014 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán