Eurazio
Inzerce

Technika News 13.02.2014
13. února 2014 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
RHK 2014
Výběr aktuálních zpráv
Hypertherm představuje NOVÝ Powermax30XP

hyperSpolečnost Hypertherm, výrobce plazmových a laserových řezacích systémů a systémů pro řezání vodním paprskem, dnes oznámila uvedení nového plazmového řezacího systému s názvem Powermax30® XP na trh. Tento systém přináší vysoký výkon v přenosném balíčku. Nový systém je o 50 % výkonnější než jeho předchůdce, a přesto jej charakterizuje nízká hmotnost a malé rozměry, což jsou typické rysy systému Powermax30. Jeho dalším typickým prvkem je konstrukce „dva v jednom", díky níž je vhodný pro vysoce výkonné řezání silných kovů i jemné, detailní řezání tenkých kovů s využitím spotřebních dílů FineCut®. Doporučená řezná výška je 10 mm a dělicí výška je 16 mm.

Celý článek...
Nový Micro Drive AC10

Parker ANový mikro pohon s frekvenčním měničem Micro Drive AC10 od společnosti Parker Hannifin nabízí jednoduché řešení řízení motoru v běžných aplikacích, které vyžadují řízení otáček nebo točivého momentu v rozsahu výkonu od 0,2 do 15 kW. Micro Drive AC10 se díky svým rozměrům ideálně hodí jako pohonná jednotka pro dopravníky, odstředivky, ventilátory, míchače, balicí i textilní stroje.

Celý článek...
BRAMMER uvádí na trh Katalog nářadí a údržby 2014

bramSpolečnost Brammer, přední evropský distributor průmyslového výrobního vybavení pro údržbu, opravu a provoz (MRO), oznámila uvedení nového celoevropského Katalogu nářadí a údržby. Katalog, který je vytisknut v devíti jazycích a distribuovaný v 16 evropských státech, je dokladem splnění příslibu skupiny Brammer zvýšit svůj podíl na trhu nářadí a údržby a nabídnout svým zákazníkům větší škálu produktů.

Celý článek...
Balluff – svět snímačů

Balluff 6 IMG 0770 Prod NewRobustní konstrukce, LED technologie a nejnovější verze Fresnelových čoček jsou kombinovány v těchto snímačích řady BOS 18M a tvoří inovovaný velmi výkonný optoelektronický snímač. V praxi to znamená spolehlivě potlačené pozadí pro vylepšenou opakovatelnost a precizní spínací odezvu i při větší spínací vzdálenosti. Balluff nabízí tyto snímače v provedeních jako difusní snímač, difusní snímač s potlačeným pozadím, reflexní optickou závoru a jednocestnou optickou závoru. Snímače jsou vybaveny červeným nebo infračerveným světlem a pro aplikace vyžadující detailnější zaměření je určena verze s laserem. Snadné nastavení snímače je zajištěno pomocí robustního víceotáčkového potenciometru. Jasné indikační LED diody s výbornou viditelností poskytují rychlou vizuální kontrolu a usnadňují nastavení.

Celý článek...
Společnost Panasonic je největším dodavatelem bezpečnostních kamer a velkoplošných displejů v historii Olympijských her

panasPanasonic Corporation, světový sponzor TOP1 v kategorii audiovizuálních (AV) zařízení, poskytl pro 22. zimní olympijské hry konané v ruském Soči od 7. do 23. února 2014 svou nejmodernější audiovizuální techniku. Panasonic bude spolupracovat s Mezinárodním olympijským výborem (MOV), Olympijským pořadatelským výborem v Soči a Olympijskými vysílacími službami (Olympic Broadcasting Services, OBS) na zajištění kvalitní podpory chodu Zimních olympijských her v Soči.

Celý článek...
Nové převodníky rozhraní M-Bus a HART na Ethernet

Papouch obr1M-Bus a HART jsou specifická rozhraní pro přenos dat, v některých oblastech techniky jsou však široce rozšířené. Dále popsané převodníky PiiGAB a HART ETH konvertují rozhraní M-Bus a HART na Ethernet. Tím je umožněno začlenit zařízení s těmito rozhraními do rozsáhlých systémů, přenášet data po celém světě. Použití Ethernetu, který je dnes všudypřítomný, také zjednodušuje připojování nových měřicích míst – není třeba zřizovat žádná vedení, převodník se jen zapojí do nejbližší zásuvky sítě LAN.

Celý článek...
Přístroje pro zvýšení spolehlivosti provozovaných zařízení

spektra obr3Efektivita jakéhokoli provozu je dána mnoha faktory, mezi které patří minimalizace neplánovaných odstávek. Příčiny neplánovaných odstávek mohou být jak vnější (například výpadek napájení na straně dodavatele), tak vnitřní, kterých je více. K tomu, aby k neplánovaným odstávkám, a tedy významným provozním ztrátám nedocházelo, pomáhá pravidelná nebo trvalá diagnostika zaměřená na klíčové prvky ovlivňující daný provoz.

Celý článek...
Zařízení pro průmysl

lab 2Trojlístek francouzských firem, HOWDEN, OLDHAM, STANDARD INDUSTRIE, sídlící na severu Francie, je dodavatelem technických řešení a technologií pro téměř veškerý průmysl. Čerpáme z osobní spolupráce a mnohaletých zkušeností. Společnost STANDARD INDUSTRIE se sídlem v Roubaix je výrobcem zařízení zabývajících se problematikou sypkých materiálů, tedy jejich doprava, přeprava, skladování, ale také negativní jevy, jako je prašnost, tvorba nálepků, ucpání dopravních cest, sil, bunkrů. Výrobky chráněné ochrannou známkou mají název: AIR CANON – vzduchové dělo, LIFTUBE – bezprašný dopravník, GIRONET – rotační čistící hlavice na nálepky a řada průmyslových mobilních vysavačů a automobilů pod označením GAD – UMA – SAM – VALNET – MOBNET ... Vysoký výkon, opravdu průmyslové provedení do těžkých podmínek, spolehlivost, možnost nasazení v prostorách Ex a logická snadná obsluha, to jsou přednosti pro budoucnost.

Celý článek...
Timken pomáhá šetřit čas a peníze

Timken TKR13010023Společnost Timken má více než stoleté zkušenosti s výrobou ložisek a neustále rozšiřuje svou nabídku výrobků, aby dokázala splnit očekávání zákazníků. V současné době je známá ve všech průmyslových odvětvích svými ložisky, ložiskovými jednotkami, pružnými spojkami, mazacími systémy, nářadím pro montáž a demontáž ložisek a diagnostickými zařízeními. Jako příklad lze uvést ložiskové jednotky s neděleným tělesem, jejichž použití přispívá k vyššímu výkonu a odolnosti strojů a zařízení a současně i k nižším nákladům.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Společnost Panasonic je největším dodavatelem bezpečnostních kamer a velkoplošných displejů v historii Olympijských her
Vrtulník vynesl beton na nejvýše položené místo v ČR
Designová studie ŠKODA VisionC
Největší lustr světa s LED světly od společnosti GE
Jaký bude svět televizí v roce 2014?
Firma HENNLICH hostí 4. Česko-saskou inovační burzu
Obrábění
Hypertherm představuje NOVÝ Powermax30XP
Nástroje Renishaw pro měření a analýzu lopatek
Stroje pro nástrojárny
Od generálních oprav ke kompletním dodávkám
Inteligentní revoluce začíná právě teď
Metoda CMT Braze+ snižuje investiční a provozní náklady při pájení
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2014 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2014 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán