Eurazio
Inzerce

Technika News 6.10.2011
06. října 2011 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
Snadno použitelný Autodesk Cloud zlepší komunikaci

Autodesk-Cloud-IZákazníci programu Subscription získávají exkluzivní přístup k vysoce výkonné optimalizaci návrhů, vizualizaci a spolupráci v cloudu. Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, uvedla Autodesk Cloud, soubor více než deseti webových služeb, které nabízejí zákazníkům větší mobilitu, nové možnosti prohlížení i sdílení dat a vyšší výpočetní výkon. Pomohou jim tak lépe navrhovat, vizualizovat a simulovat své nápady. Zákazníci programu Autodesk Subscription nyní mají exkluzivní přístup k vysoce výkonnému rendrování a optimalizaci návrhů v cloudu i k možnostem efektivnější spolupráce. Autodesk Subscription nově poskytuje 3GB online úložiště na každou licenci softwaru zařazenou do programu Subscription pro lepší přístup k návrhovým a technickým dokumentům kdekoli a kdykoli.

Celý článek...
Vítěz soutěže Green Design

Winning_Design_GDCTři vítězové hlavních cen v komerční kategorii a mezi vzdělávacími institucemi si nejlépe poradili s ekologicky šetrným návrhem letištních sedadel. Po několika měsících soutěžního klání návrhářů z celého světa, kteří měli uvažovat mimo zajeté koleje a v rámci zásad trvale udržitelného navrhování, společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. oficiálně vyhlásila vůbec první vítěze hlavních cen a další oceněné v soutěži Green Design (Zelený návrh). Soutěž, která byla zahájena 22. dubna na Den Země, od soutěžících požadovala vytvoření návrhu sedadla pro letištní terminál s nízkým dopadem na životní prostředí, připraveného s pomocí 3D CAD řešení SolidWorks®.

Celý článek...
Nové vypínače od Schneider Electric s exkluzivním designem i technologií

M-Elegance_image1Na veletrhu For Arch měla českou premiéru nová řada interiérových vypínačů a zásuvek Merten M-Elegance.

Schneider Electric a jeho značka vypínačů Merten přichází během podzimu na trh s naprostou novinkou vypínačů značky M-ELEGANCE. Kromě toho, že poprvé po „desítkách“ let technici přicházejí s novým způsobem vypínání – tedy vypínač je naprosto odlišně vybaven zevnitř, tak se především jedná o naprostý designérský unikát.

Celý článek...
Inovativní spojovací systémy poskytují efektivní ochranu vůči uvolnění a krádeži

ArnoldHetal2Nové spojovací systémy poskytují maximální zabezpečení - nemohou být povoleny standardním příslušenstvím - redukují náklady na přídavné prvky a bezpečné materiály - zajišťují snadný přechod ze současných spojovacích systémů.

Celý článek...
Kühne + Nagel na 53. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2011

00b12812dbV termínu od 3. do 7. října představí Kühne + Nagel společnostem z České republiky a více než 25 dalších zemí komplexní  logistická řešení napříč dodavatelským řetězcem pro odvětví strojírenského průmyslu.

Celý článek...
HELUZ Family 2in1 ZÍSKALA CENU GRAND PRIX

GRAND_PRIX_2011Ocenění GRAND PRIX si z mezinárodního veletrhu nízkoenergetického stavění FOR ARCH odvezl broušený cihelný blok s integrovanou izolací HELUZ Family 50 2in1. Jako svou hlavní letošní novinku jej zde představila společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Celý článek...
Valná hromada České fotovoltaické průmyslové asociace

fotovoltV průhonickém Club hotelu Praha se konala valná hromada České fotovoltaické průmyslové asociace (CZEPHO). Téměř sto členů Asociace se zabývalo aktuálními nejdůležitějšími otázkami z oblasti fotovoltaiky jako je ukončení stop-stavu, nový návrh zákona nebo solární daň.

Celý článek...
Zlatá medaile MSV 2011: Vícepalivový motor

08_phoenixPopis: Standardní vznětový motorgenerátor upravený pro směsné palivo nafta-plyn, což výrazným způsobem snižuje náklady na palivo. Alternativně je možné použít i biopaliva jak v kapalné tak v plynné verzi. Tímto způsobem lze využít stávající nouzové dieselagregáty jako podpůrné zdroje elektřiny a tepla.

Celý článek...
Zlatá medaile MSV 2011: Jetty, Robot pro čištění a inspekci potrubí

robotJetty, Robot pro čištění a inspekci vzduchotechnického potrubí

Popis: Robot slouží pro inspekci a čištění vzduchotechnického potrubí, kuchyňských, či průmyslových odtahů. Robot může projít potrubím jak kruhového, tak i obdélníkového a čtvercového průřezu ve vodorovném, šikmém i svislém směru. K čištění používá metodu tryskání suchého ledu pomocí nastavitelné otáčející se trysky. Pomocí kamery umístěné přímo na robotu lze sledovat proces čištění.

Celý článek...
Zlatá medaile MSV 2011: SoftGate ® - řízené otevírání jehly

22_incoe-kopiePopis: SoftGate ® je zařízení pro optimalizaci procesů na hydraulicky uzavíraných vstřikovacích systémech, kterými se dopravuje roztavený plast do dutin formy. SoftGate ® umožňuje ovládat rychlost otevírání jehly a to samostatně pro každou trysku vstřikovacího systému. Tímto způsobem je možné otevřít uzavírací jehlu velmi pomalu, čímž docílíme pouze mírný proud taveniny do dutiny namísto explozivního plnění při rychlém plném otevření ústí trysky. Řízeným otevíráním jehly je možné dosáhnout vysoké kvality povrchu vstřikovaných dílů. Hlavní příčinou povrchových vad výlisků je totiž kolísání tlaku a průtoku v dutině formy. Se SoftGate ® je možné toto kolísání zcela minimalizovat a nebo odstranit úplně.

Celý článek...
Zlatá medaile MSV 2011: FVCT 180 / 2 CNC

05_tycPopis: Multifunkční obráběcí 6ti-osé centrum portálové konstrukce. Stroj je vybaven dvouosou souvisle řízenou frézovací hlavou s vysokofrekvenčním elektrovřetenem. Přednosti stroje lze hledat v robustním stabilním a velmi tuhém rámu, který tak umožňuje dosahovat vysoké přesnosti a kvality práce.

Celý článek...
Čestná uznání udělená na MSV 2011

13_wistaSOLITON

Výrobce: WISTA s.r.o. Dlouhé díly 414, 763 02 Zlín
Vystavovatel: WISTA s.r.o. Dlouhé díly 414, 763 02 Zlín
Kategorie: Energeticky efektivní komerční produkt
Umístění: PAV. E, Stánek 037
Popis: Nová generace sytému dopravy a třídění abraziva. Samostatně vyvinutý projekt společnosti WISTA vyššího technického standardu pro náročné zákazníky.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Čestná uznání udělená na MSV 2011
Valná hromada České fotovoltaické průmyslové asociace
HELUZ Family 2in1 ZÍSKALA CENU GRAND PRIX
Autodesk na MSV 2011 v Brně: řešení pro digitální prototypování v praxi a nová služba Autodesk Cloud
Kühne + Nagel na 53. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2011
Konference Machines Communicate 2011
Obrábění
Zlatá medaile MSV 2011: FVCT 180 / 2 CNC
Laserové svařování a řezání
Odsávání a filtrace ve slévárnách tlakového lití
Nová koncepce vrtáků pro kompozitní materiály
Výkonné pily na kov Bomar WORKLINE
Centrum elektroeroze s novým vybavením
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2011 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011