Eurazio
Inzerce

Technika News 29.9.2011
29. září 2011 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv  
Vyhrajte exkluzivního šachového koně SolidCAM!

solid_kunVyhrajte zdarma exkluzivního šachového koně SolidCAM. Jak na to ? Je to jednoduché. Navštivte na Mezinárodním strojírenském veletrhu společný stánek SolidCAM a Hermle AG v pavilónu P, číslo 006 a 060A. Stačí vhodit vizitku či kontaktní lístek do připraveného boxu. Denně budou vylosováni výherci tří šachových koníků, obrobených v pěti souvislých osách, za použití SolidCAM.

Celý článek...
Inovativní spojovací systémy poskytují efektivní ochranu vůči uvolnění a krádeži

ArnoldHetal2Nové spojovací systémy poskytují maximální zabezpečení - nemohou být povoleny standardním příslušenstvím - redukují náklady na přídavné prvky a bezpečné materiály - zajišťují snadný přechod ze současných spojovacích systémů.

Celý článek...
Nové vypínače od Schneider Electric s exkluzivním designem i technologií

M-Elegance_image1Na veletrhu For Arch měla českou premiéru nová řada interiérových vypínačů a zásuvek Merten M-Elegance.

Schneider Electric a jeho značka vypínačů Merten přichází během podzimu na trh s naprostou novinkou vypínačů značky M-ELEGANCE. Kromě toho, že poprvé po „desítkách“ let technici přicházejí s novým způsobem vypínání – tedy vypínač je naprosto odlišně vybaven zevnitř, tak se především jedná o naprostý designérský unikát.

Celý článek...
Konference Machines Communicate 2011

logo_MachinesOdborné nakladatelství Sdělovací technika u příležitosti 53. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu pořádá konferenci

Machines Communicate 2011.
Konference s podtitulem „Rychleji, chytřeji, kdykoliv a kdekoliv“ se koná v
pondělí 3. října od 13:00 hod. v sále P1 na brněnském Výstavišti
. Přihlašování probíhá na Více informací o programu a podmínkách účasti naleznete zde.

 

Celý článek...
Ruční 3D skenování – rychle a jednoduše

Artec_Group_logoMezinárodní společnost Artec Group vyvíjí a dodává na trh převratné ruční 3D skenery umožňující skenování objektů bez nutnosti použití referenčních značek a předem definované vzdálenosti. Kamera nasnímá objekt v reálném čase a převede jej do 3D modelu. Konkurenční výhodou tohoto řešení je, že v několika málo minutách lze naskenovat a přenést do 3D modelu jakýkoliv objekt.

Celý článek...
Alveno Biometrix nahrazuje čipy a magnetické karty

biometrDocházkový systém Alveno Biometrix, který je na trhu právě půl roku, si pořizují v 80 % případů tuzemské firmy s méně než 25 zaměstnanci. Ukázaly to aktuální prodejní statistiky společnosti IReSoft, která profesionální biometrické řešení vyvinula. Menší podniky tak opouštějí tradiční systémy s magnetickými kartami nebo čipy a dávají přednost moderním čtečkám otisků prstů, které nelze oklamat. Společnost IReSoft nabízí docházkové systémy v několika verzích upravených podle velikosti podniků. V letošním roce registruje největší poptávku po základním balíčku Alveno Biometrix, který je určen pro malé firmy do 25 zaměstnanců. Letos v srpnu registrovala společnost v rámci segmentu malých firem nárůst poptávky po systémech na otisky prstů o 100 % oproti roku 2010. Tento praktický „all-in-one“ balíček zahrnuje všechny potřebné komponenty a díky tomu firmám dovoluje okamžitou a jednoduchou instalaci systému.

Celý článek...
Novou generaci sálavých lokálních topidel inspirovalo Slunce

infra73mNa trhu se objevila lokální topidla, jejichž základem je revoluční technologická novinka – tepelné zářiče z wolframového vlákna a pozlaceného křemenného skla. Mají stejný tepelný efekt na ozářené předměty, jako sluneční paprsky. Jejich uplatnění sahá od koupelen a domácností, přes průmyslové a skladové haly, až po restaurační předzahrádky či třeba historické objety a kostely. Oproti propan-butanovým sálačům mají minimálně o třetinu nižší provozní náklady, navíc poskytovanou tepelnou pohodu neovlivňuje průvan ani velikost či výška prostoru, kde jsou instalovány. Křemenný tepelný zářič má teplotu až 2 600 stupňů Celsia a je zcela odolný tepelným šokům i ponořování do vody.

Celý článek...
Nový digitální stroj Xerox DocuColor 8080

Xerox-DocuColorNový digitální tiskový stroj Xerox DocuColor® 8080 zvládá širokou škálu úloh, od tisku direct mailů, přes kalendáře až po publikace či další marketingové materiály. Tím se otevírají nové cesty pro tiskaře všech velikostí k dalšímu rozvoji jejich podnikání. Xerox DocuColor 8080 se zaměřuje na tři oblasti, které přinášejí tiskařům konkurenční výhodu:

- Produkční aplikace, které zjednodušují většinu běžných tiskových úloh použitím předpřipravených šablon. Možnosti aplikací sahají od řazení úloh přes personalizaci až po předtiskové úpravy. Tím se zvyšuje počet úloh, které jsou tiskaři schopni na konkrétním stroji za jeden den provést. Aplikace jsou vybaveny softwarem z kolekce FreeFlow® Digital Workflow a obsahují také uživatelskou podporu, která usnadňuje dosažení maximální efektivity.

Celý článek...
MICROSOFT SQL server vhodný pro PLM

siemensZátěžové testy aplikace teamcenter potvrdily použití MICROSOFT SQL serveru jako databáze vhodné pro PLM. Siemens PLM Software, obchodní jednotka Siemens Industry Automation Division a jeden z hlavních světových dodavatelů softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobků (PLM), dnes zveřejnil své vynikající výsledky v zátěžových testech Teamcenter® software na databázi Microsoft SQL Server 2008 R2 a v operačním systému Windows Server 2008 R2. Při testech se simulovalo současně 5 000 uživatelských relací, což je mnohonásobně větší počet potenciálních uživatelů, než je v reálných podmínkách obvyklé. Výsledky testů, prováděných ve spolupráci s firmou Microsoft a s podporou HP a Intel, prokazují plnou způsobilost databáze Microsoft SQL Server pro PLM.

Celý článek...
ABB vstupuje na trh s infraštruktúrou pre autá na elektrický pohon

abbABB investovala 10 miliónov USD do sanfranciskej spoločnosti ECOtality, ktorá sa zaoberá technológiou pre autá na elektrický pohon. ABB pre ECOtality poskytne technológiu pre nabíjacie stanice. Firma ECOtality použije získanú investíciu na svoje ďalšie rozširovanie a financovanie počiatočných nákladov spojených s programom EV Project. Ten má za úlohu vybudovať infraštruktúru pre elektrické vozidlá v 16 najväčších mestách USA, pre čo získal 115-miliónový (USD) grant z amerického ministerstva energetiky.

Celý článek...
Inzerce
Další zprávy
Aktuality
Konference Machines Communicate 2011
Nový digitální stroj Xerox DocuColor 8080
Navštivte nový web T+T Technika a trh
IT Systémy pro strojírenství 2011
Zveme k návštěvě stánku Fronius na MSV 2011
INDUSTRY Business Network®
Obrábění
Laserové svařování a řezání
Odsávání a filtrace ve slévárnách tlakového lití
Nová koncepce vrtáků pro kompozitní materiály
Výkonné pily na kov Bomar WORKLINE
Centrum elektroeroze s novým vybavením
Vylepšený upínací systém QS
Inzerce
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2011 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011