Eurazio
Inzerce

Technika News 28.02.2013
28. února 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv
Jungheinrich rozšiřuje svůj obchod s použitými vozíky

Gebrauchte EZvýšení kapacity na 8 000 vozíků ročně / repase použitých vozíků ve čtyřhvězdičkové kvalitě / výstavba obchodu s použitými vozíky na trzích budoucnosti. Od března 2013 rozšiřuje Jungheinrich výrazně svoje repasní centrum v Drážďanech. V rámci projektu „2018" zde má být za provozu zvýšena postupně kapacita na 8 000 vozíků ročně. V současné době lze v drážďanském centru repasovat za rok zhruba 4 500 vozíků. V roce 2012 byl přitom téměř dosažen kapacitní limit.

Celý článek...
21. ročník konference SECURITY

2013-02-20-a-TOM 3048Jen velice těžko byste v rámci České republiky hledali konferenci věnovanou bezpečnosti ICT s tak dlouhou tradicí a charakterem, jakým se může pochlubit konference Security. V únoru se konala již po jednadvacáté. Za dosavadní dobu své existence si vybudovala pevné postavení v kalendářích IT expertů a manažerů. Tři sta bezpečnostních manažerů a specialistů se 20. února sešlo v pražském Aquapalace hotelu, kde pro ně byl přichystán maraton přednášek a prezentací. Security 2013 byla již tradičně rozdělena na manažerskou a technickou sekci. Přednášky v obou sálech probíhaly zcela synchronně, takže každý návštěvník měl možnost vybrat si konkrétní prezentace, jež odpovídaly jeho zájmům.

Celý článek...
Toshiba představuje nové karty microSDHC

microsdhc-uhs-i-2elz-460Toshiba Corporation oznámila uvedení nových paměťových karet microSDHC založených na technologii SeeQVaultTM (*1), která bude poskytovat flexibilní platformu pro ukládání a distribuci obsahu s vysokým rozlišením. SeeQVault je špičková technologie vyvinutá společnostmi Toshiba Corporation, Panasonic Corporation, Samsung Electronics Co, Ltd a Sony Corporation, která je licencována prostřednictvím NSM Initiatives LLC (NSM je zkratka ze společnosti Next Generation Secure Memory Initiative).

Celý článek...
Rozšíření Temelína se zúčastní WESTINGHOUSE, TOSHIBA A METROSTAV

je-temelinSpolečnosti Westinghouse Electric Company, Toshiba Corporation a Metrostav oznamují podpis tří významných memorand o porozumění se společnostmi ÚJV Řež a.s., ŠKODA PRAHA Invest s.r.o. a KRÁLOVOPOLSKÁ RIA a.s., které se řadí mezi přední české projektantské firmy. Tyto důležité dohody jsou součástí příprav na potenciální výstavbu jaderných elektráren AP1000 v České republice. Tři podepsaná memoranda pokrývají naprostou většinu projektantských prací, která je nezbytná pro naplnění českých norem a legislativy. Pokud by projekt AP1000 zvítězil v temelínském tendru, získaly by stovky českých inženýrů práci v hodnotě několika stovek milionů korun.

Celý článek...
Kamery pro nonstop dohledové systémy

panasSpolečnost Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) představuje pět nových bezpečnostních kamer s kopulovitým (dome) krytem pro fixní instalaci. Nové analogové kamery disponují vysokým rozlišením (650 řádků), vysokou citlivostí pro denní i noční sledování a funkcí kompenzace barev, která napomáhá širšímu rozsahu nastavení přirozených barev.

Celý článek...
Lenovo představuje nové tablety s Androidem

Ideatab A1000 white 01Společnost Lenovo oznámila řadu nových tabletů se systémem Android, které nabízejí konfigurace a provedení odpovídající požadavkům spotřebitelů na ultra-přenosné tablety i na multimediální zařízení. Portfolio, které se může pochlubit také jedinečnou konektivitou, bude celosvětově k dispozici od 2. čtvrtletí 2013. Každý výrobek z řady nových tabletů přitom nabízí konkrétní konfiguraci šitou na míru určité skupině uživatelů.

Celý článek...
MPS-1 hlídá fázové napětí proti nulovému vodiči

elkoLídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost Elko EP, uvádí na trh optickou signalizaci třífázové sítě MPS-1, která dokáže rozpoznat aktuální úroveň napětí. Uživatel tak má dokonalý přehled o tom, co se děje v jeho elektrické síti a dokáže včas vyhodnotit, zda nehrozí jeho spotřebičům riziko. Každá fáze má LED signalizaci barevně rozdělenou do jednotlivých úrovní napětí. Pokud je napětí v toleranci +/- 15 %, svítí zelená barva. Při přepětí signalizuje MPS-1 červenou barvou, při podpětí žlutou barvou. Pokud napětí nedosahuje ani 50 voltů, LED nesvítí.

Celý článek...
Novinkové produkty Kimberly-Clark Professional

KLEENGUARD A20 ochranny odev foto zdroj Kimberly Clark ProfessionalDva novinkové produkty nyní uvádí na trh společnost Kimberly-Clark Professional, lídr v oblasti ochrany zdraví, bezpečnosti a hygieny pracovního prostředí. Jde o prodloužené rukavice a vylepšený ochranný oděv s antistatickými vlastnostmi. Obě produktové novinky najdou uplatnění například v chemickém a potravinářském průmyslu.

Celý článek...
Společnost Aastra nabízí bezdrátové telefony s HD zvukem

Aastra-650c-low-resSpolečnost Aastra, lídr na trhu profesionálních DECT telefonů a vedoucí poskytovatel podnikových komunikací na českém trhu v posledních 2 letech*, uvádí jako první na trh podnikové bezdrátové (DECT) telefony se zvukovou kvalitou HD (High Definition). Nová verze technologie Aastra SIP-DECT 3.1 využívá výhod standardu CAT-iq (Cordless Advanced Technology – internet and quality) zavedeného organizací DECT Forum pro IP a hlasové služby určeného pro novou generaci bezdrátových sítí (včetně hlasového přenosu v HD). Aastra tímto krokem rozšiřuje trh podnikových DECT telefonů a stává se prvním dodavatelem zařízení s HD zvukem pro mobilní pracovníky.

Celý článek...
Inzerce
Další zprávy
Aktuality
Toshiba představuje nové karty microSDHC
Rozšíření Temelína se zúčastní WESTINGHOUSE, TOSHIBA A METROSTAV
Kamery pro nonstop dohledové systémy
Lenovo představuje nové tablety s Androidem
Novinkové produkty Kimberly-Clark Professional
Společnost Aastra nabízí bezdrátové telefony s HD zvukem
Obrábění
Hypertherm odhaluje nový systém EDGE Pro Ti CNC
WIDIA Victory-vyšší produktivita obrábění a nižší náklady
Hypertherm přebírá společnost AccuStream
PRAMET TOOLS hostil setkání ministra Kuby s podnikateli ze Šumperska
SAFE-LOCK™: nová generace ochrany proti vytažení stopkových fréz z tepelných upínačů
BENZ Solidfix® snižuje přípravné časy a prostoje
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2013 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2013 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán 2012