Eurazio
Inzerce

Technika News 23.08.2012
23. srpna 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
COOLPIX S800c - Fotoaparát se systémem Android™1

nikon-S800c1Společnost Nikon Europe ohlásila uvedení kompaktního fotoaparátu COOLPIX S800c, který nabízí dokonalé fotografie a mnoho dalšího. Fotoaparát, který využívá operační systém Android1, se připojuje k internetu pomocí sítě Wi-Fi a umožňuje stáhnout jakoukoli aplikaci ze služby Google PlayTM. Tím otevírá svět aplikací pro fotografii, sociální sítě a hry. Fotoaparát je vybaven objektivem NIKKOR s 10× optickým zoomem, 16Mpx snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 8,7 cm (3,5 palce). Také nabízí fotografické funkce, které zaručují, že se už nebudete muset rozhodovat mezi okamžitým odesláním souboru a získáním dostatečně kvalitní fotografie ke sdílení.

Celý článek...
LUKAS s.r.o. na MSV v Brně

Lukas-logoSpolečnost LUKAS-ERZETT je významným a uznávaným dodavatelem nástrojů pro broušení, frézování a leštění. Zákazníky společnosti LUKAS jsou významné strojírenské, slévárenské, plastikářské a další výrobní podniky celého světa. LUKAS CZ provozuje výhradní zastoupení LUKAS-ERZETT (sortiment brusných nástrojů), vlastní skupinové značky ROTTLUFF (sortiment řezacích a brousicích kotoučů, diamantové nástroje), LESSMANN (technické kartáče) a prodej brusiva dalších výrobců. Dodáváme nástroje pro broušení, frézování, předleštění, finalizaci povrchů i leštění. Jsme držiteli certifikátu systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2008. Mateřská společnost LUKAS ERZETT je certifikována dle DIN EN ISO 9001:2008 a VDA6-4.

Celý článek...
Schneider Electric CZ, s.r.o. na StreamTech.tv

stream-schneiderTento týden bychom Vám rádi představili společnost Schneider Electric CZ, s.r.o.Tato společnost je světovým expertem v ovládání energie, a přináší vám řešení pro efektivní využití elektrické energie. Jejich expertní řešení na míru mezi výrobou a spotřebou činí energii bezpečnou, spolehlivou, výkonnou, efektivní a ekologickou. Videa této společnosti můžete nalézt v kategoriích

Celý článek...
Nejrychlejší SD karty Verbatim

verbS cílem uspokojit nárůst poptávky po vysoce výkonných paměťových kartách představuje společnost Verbatim řady SDHC a SDXC karet s UHS-I specifikací – nejrychlejší dnes dostupnou kategorii špičkových SD karet s rozhraním dosahujícím rychlosti až 104 MB/s. UHS-I SDHC a SDXC karty společnosti Verbatim splňují standardy stanovené SD asociací a nabízejí extrémně rychlou rychlost čtení 90MB/s (600x) a velmi rychlost zápisu 25MB/s (166x).

Celý článek...
Firma Universal Robots představila svého robota

TOM_2032Dánská společnost, v jejímž názvu Universal Robots chybí už pouze jméno Rossum, se možná inspirovala při hledání svého jména hrou Karla Čapka R.U.R. Nevyrábí ovšem humanoidní roboty, ale malá robotická ramena, využitelná v mnohých oblastech lidské činnosti. Nahrazuje jimi člověka například v jednoduchých stále se opakujících výrobních operacích, aby nedopadl jako Charlie Chaplin v Moderní době. Odborným novinářům v Praze, Brně a Ostravě představila robota z dílny Universal Robots sympatická obchodní zástupkyně Svetlana Vinogradova. Sama o sobě tvrdí, že není žádný technický typ, ale robot má tak jednoduché ovládání, že je ho schopna představit i té nejodbornější veřejnosti.

Celý článek...
Nedostatečná bezpečnost práce: na vině jsou nejen firmy, ale i samotní zaměstnanci

3m-01Více než dva a půl milionu kalendářních dnů pracovní neschopnosti strávili Češi v loňském roce v důsledku pracovních úrazů. Z celkového počtu 51 678 evidovaných případů jich 121 skončilo smrtí. To je o 16 úmrtí více, než v roce předcházejícím. Co je příčinou takto vysokých čísel? Z velké části za to může nedostatečné používání kvalitních ochranných prostředků.

Celý článek...
Balíček FRONIUS - snadnější audit podle EN 1090

fronius-01Od července 2014 musejí být podniky vyrábějící ocelové nosné konstrukce certifikovány. Tomu předchází náročný interní proces se závěrečným auditem, který provádí externí certifikační organizace. Až do této doby však platí obě normy, tzn. příslušná národní norma nebo evropská EN 1090. To znamená, že zadavatel zakázky může již dnes požadovat dodržení normy EN 1090.

Celý článek...
O 25 % vyšší produktivita a přesnost díky lineárním pohonům

dmg-01DMC 60 H linear – nové horizontální obráběcí centrum společnosti DMG / MORI SEIKI s lineárními pohony, jedinečným zásobníkem nástrojů a modulární systémovou konstrukcí. Vysoká trvalá přesnost na straně jedné, rychlost a dynamika na straně druhé, k tomu extrémní spolehlivost v sériové výrobě, modulární možnosti rozšíření a inteligentní automatizační koncepce pro uzpůsobení individuálním procesním řetězcům a organizaci výroby.

Celý článek...
Ohřívač vody John Wood umí šetřit

Polaris1Plynový ohřívač teplé vody John Wood Polaris pracuje s moderní kondenzační technologií ohřevu, díky které je až o 20 % úspornější než konvenční zařízení tohoto druhu. Kondenzační ohřev vody využívá i zbytkovou energii spalin, díky čemuž je tento ohřívač schopen ušetřit na nákladech za teplou vodu až 11 tisíc korun ročně. Nerezové provedení zásobníku a výměníku tepla navíc až dvojnásobně prodlužuje jeho životnost.

Celý článek...
Tiskárna
Další zprávy
Aktuality
Nejrychlejší SD karty Verbatim
COOLPIX S800c - Fotoaparát se systémem Android™1
LUKAS s.r.o. na MSV v Brně
Tým REBELS RACING si ze Silverstone odvezl český nováčkovský rekord
Proti dřevokaznému hmyzu, plísním a houbám chrání nové BALAKRYL NAPOUŠTĚDLO
HTC Desire HD chytrý telefon pro práci i zábavu
Obrábění
Pětiosý program českého výrobce CNC obráběcích strojů prošel inovacemi
Stroje HAAS obrábí materiál pro zubní implantáty
Balíček FRONIUS - snadnější audit podle EN 1090
Výhody horizontálních obráběcích center
WORKLINE a PROLINE – nové řady pásových pil na kov
Automatické proměření, seřízení a tryskání
Kalendář akcí
<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2012 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán 2012