Inzerce
Google překladač: English Deutsch

arpro1Venkovní sporty v Evropě získávají stále větší popularitu. Stále více lidí se věnuje běhu, cyklistice a vodním sportům a právě u těchto sportů se v roce 2015 i následujících letech očekává nejrychlejší růst. S ohledem na tento trend hledají designéři sportovního vybavení možnosti využití inovativních materiálů, jako je například ARPRO® – lehký materiál z nabídky společnosti JSP – který již našel uplatnění při výrobě sportovního vybavení, jaké bude vyhovovat i budoucím nárokům.

Celý článek...

Inzerce

bradyy1Profesionální značení potrubí může v závodě fungovat vždy fungovat jako živá projektová dokumentace, která technikům pomáhá v rozhodování, kde a kdy zasáhnout. Pokud je značení potrubí správně použito, zaměstnanci i dodavatelé je mohou používat jako pomůcku pro rychlé pochopení způsobu, jakým závod funguje. Společnost Brady nabízí trvanlivé, profesionální značení potrubí, které odpovídá legislativním požadavkům a přizpůsobí se jakékoli normě, ať už podnikové, či národní.

Celý článek...

fanuc obr2Přibližně 60 let FANUC CNC zkušeností a téměř 30 let nepřetržitého pokroku je vloženo do každého stroje FANUC Roboshot. K dnešnímu dni je to jediný plně elektricky CNC řízený vstřikovací stroj na světě. Všechny stroje Roboshot a jejich hlavní součásti – řízení, zesilovače a motory – jsou 100% vyráběny v továrně FANUC v Japonsku. Podle japonské filozofie: méně modulů, méně komponentů. Výsledek: nižší poruchovost, méně údržby a nejvyšší spolehlivost v odvětví.

Celý článek...

FANUCFANUC CORPORATION JAPAN uzavřela základní dohodu s vládou prefektury Tochigi na pořízení 695 000 m2 stavebních pozemků v „Mibu-Hanyuda Industrial Park", a již 19. září 2014 zakoupila 377 000 m2 pro první fázi výstavby. Hlavní cílem této investice a stavebních plánů je snaha společnosti FANUC upevnit si svou vedoucí pozici na poli průmyslové automatizace.

Celý článek...

GlobalCore-HoseSpolečnost Parker Hannifin, světový lídr v oblasti hydrauliky a pneumatiky, představila unifikovaný systém hadic a koncovek GlobalCore. Jedná se o jediný ucelený systém vzájemně se doplňujících produktů, který doposud nebyl nikde na světě nabízen.

Celý článek...

slit1Společnost FRW CAROBRONZE, která se specializuje na dodávky slitin mědi s pokročilými technickými vlastnostmi výrobcům v různých oborech, doplnila svoji řadu vysoce specializovaných slitin mědi o kované nebo vytlačované polotovary ze slitiny CuNi14Al2 (UN14A2) a kované nebo vytlačované polotovary z vysoce odolných mosazí CuZn19Al6 (UZ19A6) a CuZn23Al4 (UZ23A4). Tuto materiály jsou skladem jako tyče kruhového průřezu.

Celý článek...

bradd1Při provádění údržbových prací představuje program Lockout/Tagout zásadní ochranný systém. Díky němu lze v různých odvětvích zabránit velkému množství nehod souvisejících s údržbovými pracemi, a to ať je údržba outsourcována či organizována interně. Přestože bývá program Lockout/Tagout velmi úspěšný, jeho realizace přece jen vyžaduje intenzivní přípravu. Na základě zkušeností posbíraných po celém světě může společnost Brady pomoci s realizací osvědčených postupů pro programy Lockout/Tagout.

Celý článek...

nke1Elektricky izolovaná valivá ložiska mají elektrickou izolaci integrovanou do ložiska a poskytují spolehlivou ochranu proti průchodu proudu a elektrokorozi. Rakouský výrobce NKE Austria GmbH nabízí elektricky izolovaná valivá ložiska v různých provedeních. Typické je jejich použití pro elektromotory, generátory a jiné elektrické stroje.

Celý článek...

wav1Trubky EVO z nového typu polypropylenu PP-RCT pro rozvody vody a vytápění představila společnost Wavin Ekoplastik, největší tuzemský výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů. Trubky EVO, které jsou díky použitému materiálu lehčí a odolnější, zajišťují vyšší kvalitu rozvodů i významnou finanční úsporu.

Celý článek...

Strana 6 z 78

6

Kalendář akcí

<<  Červen 2016  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..