Google překladač: English Deutsch

kluebSpolečnost Klüber Lubrication uvedla na trh průkopnické plastické mazivo Klübertherm HB 88-182 pro dlouhodobé mazání valivých ložisek. Tento nově vyvinutý produkt nabízí vynikající vlastnosti při vysokých teplotách a může být použit jak pro nízká zatížení v kombinaci s vysokými rychlostmi, tak i pro vysoká zatížení v kombinaci s nízkými rychlostmi. Jedná se o plně syntetický produkt na základě teplotně stabilního základového oleje, zpevňovadla na bázi PTFE a speciálních aditiv.

Celý článek...

hvezdice webElesa+Ganter přichází na trh s novými tříramennými utahovacími hvězdicemi GN 5345/5345.4. Jsou vhodné pro aplikace vyžadující vysoké hygienické standardy. Elesa+Ganter touto novou verzí utahovacích hvězdic učinila velký krok směrem k lepší funkčnosti. Vývoj nových komponentů v Elesa+Ganter probíhá vždy s vědomím konečné aplikace. Nerezová utahovací hvězdice se vyrábí z jednoho kusu oceli. A to z velice dobrého důvodu: komponenty skládané z více částí mají vždy dutiny, kde může docházet k usazování nečistot a množení bakterií. Taková možnost u nových hvězdic GN 5345/5345.4 nepřichází v úvahu. Nepřerušovaná linie a široký plynulý přechod mezi rameny, umožňuje snadné čištění, dezinfekci, stejně jako manipulaci. Díky těmto vlastnostem je přímo vhodný k použití v potravinářském průmyslu, či lékařském prostředí.

Celý článek...

arpro1Chcete-li vyrazit do města na kole, už si nemusíte vybírat mezi bezpečností a elegancí. CLOSCA uvádí na trh novou řadu přileb, které jsou díky technologii ARPRO lehké a kompaktní. Tyto inovativní přilby se vyznačují unikátním skládacím systémem, který cyklistům usnadňuje život ve městě a řeší za ně otázku potřeby uskladnění v případě, že přilba již není zapotřebí. Materiál ARPRO umožňuje konstrukci, která po složení snižuje výšku přilby o více než 50 procent.

Celý článek...

southko1Když aCon hledal uzavírací systém, který by splňoval požadavky na absolutní bezpečnost svých nových zásilkových terminálů Swipbox, určených do vnitřních prostor, obrátil se tento dánský dodavatel samoobslužných řešení pro poštovní sektor na globálního specialistu na přístupový hardware Southco s požadavkem na dodávku optimálního řešení.

Celý článek...

zkl1V termínu 15. – 16. května 2014 se v areálu strojírenského koncernu ZKL v Brně uskutečnila konference distributorů. Při této příležitosti došlo ke slavnostnímu otevření a přestřižení pásky nového centrálního skladu hotových produktů. Tato investice v hodnotě 90 mil. Kč společnosti přinese nejen celkové zlepšení úrovně skladovací kapacity, ale měla by se pozitivně projevit i na zvýšení kvality servisních služeb a v neposlední řadě bude znamenat i nemalou úsporu nákladů v segmentu logistiky a dopravy.

Celý článek...

southco1Potřeba sladění interoperability a bezpečnosti v oblasti evropského železničního průmyslu mění řadu národních legislativních předpisů tak, aby byly vyhovovaly novým evropským směrnicím sestaveným s ohledem na vývoj společných opatření. Klíčový požadavek v hledání takovéto standardizace nutně vede konstruktéry a výrobce komponent k vývoji metodiky ověření požární bezpečnosti založené na provozních vlastnostech, která vyhovuje EN 45545-2, standardu, jenž zahrnuje požární bezpečnost u vysokorychlostního i konvenčního vozového parku.Kompresní uzávěr E3 se vyznačuje lehkou hliníkovou konstrukcí a poskytuje vyšší únosnost a delší životnost pro instalace v těžkém provozu.

Celý článek...

Samostatná společnost známého dodavatele pneumatických pohonů.
Image2 AdvancedValveNovinkou na mezinárodním trhu pneumatických pohonů je představení nové samostatné společnosti, vzniklé z bývalé obchodní divize Pneumatika společnosti Bosch Rexroth. Vzhledem ke změně vlastnictví bude tato středně velká firma působit po celém světě pod názvem AVENTICS.
Osvědčené a inovativní produkty, individuální zákaznická řešení a jasné zaměření na potřeby zákazníků přináší společnost v novém uspořádání. Samostatné fungování umožňuje AVENTICS orientaci na průmyslové oblasti, které nebyly dříve preferované, jako například speciální aplikace v těžkém průmyslu nebo medicínskou techniku.

Celý článek...

safina3Společnost Safina, která drží více než 15 procent celosvětového trhu termočlánků, zvýšila v letošním prvním čtvrtletí jejich prodej o čtvrtinu. Rozšířila své působení v Evropské unii i ve Spojených státech amerických a v Asii nově působí v Jižní Koreji. ČTK to řekl generální ředitel Safiny Tomáš Plachý. České termočlánky z platiny a rhodia jsou určené k měření teplot v průmyslu.

Celý článek...

skf1Jestliže má valivé ložisko spolehlivě pracovat, musí být správně namazáno, aby nedošlo ke styku tzv. kov na kov mezi valivými tělesy, oběžnými drahami a klecí. Mazivo rovněž chrání povrch ložiska proti opotřebení a korozi. Volba vhodného maziva spolu se způsobem mazání pro každé jednotlivé uložení je neobyčejně důležitá, stejně jako správná údržba. Pro mazání valivých ložisek je určena široká nabídka plastických maziv a olejů, a to včetně tuhých maziv, např. pro extrémní podmínky. Volba správného maziva závisí především na provozních podmínkách, tj. na teplotním rozsahu, rychlosti a na vlivu okolního prostředí.

Celý článek...

Strana 6 z 74

6

Kalendář akcí

<<  Květen 2015  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..