Google překladač: English Deutsch

lumiusLumius, spol. s r.o., koupil 50 procent Böhm plast-technik a.s., která se specializuje na výrobu technických dílů z termoplastů, určených zejména pro automobilový průmysl. Součástí smlouvy je opce na nákup zbylých 50 procent akcií. Lumius firmu koupil jako investici s cílem vybudovat z ní jeden z nejvýznamnějších evropských podniků v oboru.

Celý článek...

hennlichDivize HENNLICH ENERGY, která je součástí litoměřické společnosti HENNLICH, rozšiřuje portfolio svých produktů o vzduchové chladiče a výměníky tepla. Ty nacházejí uplatnění v téměř všech oblastech průmyslu a strojírenství. Dosud se divize HENNLICH ENERGY specializovala především na vývoj a konstrukci spalinových výměníků pro plynové kotle. Rozšíření portfolia je tak reakcí na zájem zákazníků i o jiné typy výměníků a chladičů. Chladiče proto firma začala sama vyrábět v Rakousku v rámci skupiny HENNLICH.

Celý článek...

Meusburger HydraulikFirma Meusburger přináší na veletrh Fakuma 2014 nový sortiment produktů. Od poloviny října je k dispozici rozsáhlá paleta hydraulických válců s příslušenstvím. Speciální vlastnost tohoto válce s dvojitým účinkem jsou standardní příčné a podélné otvory. Prostřednictvím těchto otvorů může být blok válce libovolně axiálně upevněn vpředu, vzadu nebo prostřednictvím příčného šroubování namontován postranně. Sortiment uzavírá šroubovací válec, který umožňuje místo šetřící montáž přímo v desce.

Celý článek...

BuRFirma B&R představuje zbrusu novou řadu systému nosného ramene. Tyto plně uzavřené panely jsou k dispozici v široké škále variant a funkcí krytí IP65, díky čemuž mohou být optimálně umístěny na strojích. Širokoúhlé panely multi-touch jsou k dispozici ve velikostech od 18.5" do 24" buď s rozlišením HD Ready nebo Full HD. Díky většímu displeji a vyššímu rozlišení je možné zobrazit na každé obrazovce více informací – což je obrovskou výhodou pro uživatelskou ergonomii.

Celý článek...

chvalis obr3Společnost CHVALIS s.r.o. nabízí komplexní služby nejen v oblasti hydrauliky a pneumatiky, ale i v oblasti systémů centrálního mazání a patří mezi nejvýznamnější systémové integrátory u nás. Jejích služeb využívá mnoho významných výrobních firem automobilového, papírenského, chemického, dřevařského, hutního a stavebního průmyslu v České republice i na Slovensku.

Celý článek...

arburg-gmbh-03Zlatá medaile MSV Brno 2014 za nejlepší inovační exponát

Technologie AKF představuje zcela nový postup aditivní výroby, který umožňuje bez existence forem vyrábět plně funkční plastové díly přímo z jejich 3D modelů (formát STL), a to z běžně dostupných plastových granulátů. Na rozdíl od běžných 3D tiskáren, které aditivní výrobu vzorků realizují postupným kladením vrstev speciálně připravených materiálů pomocí pohybující se vytlačovací - tiskové hlavy, vyrábí zařízení FREEFORMER požadované díly nanášením malých kapek plastové taveniny, které generuje dávkovací jednotka se speciální tryskou, piezoelektricky ovládanou.

Celý článek...

oken1Pod logem Okentěs jsme na trhu již 22. rokem a náš rozvoj dokladuje Katalog a prezentace na www.okentes.cz. I když jsme nabídku i klientelu výrazně rozšířili, těsnění pro výrobu či renovace je nadále naší důležitou komoditou. Na počátku devadesátých let bylo dodatečné utěsnění dřevěných oken a dveří těsněním Sillen do frézované drážky nebo samolepicím hobby těsněním dlouhodobě nejlevnější a nejrychlejší možností docílení okamžité úspory.

Celý článek...

system 00Pokud si nechcete na bezpečnost svých zaměstnanců, potažmo strojů a zařízení jen hrát, ale myslíte to s ní opravdu vážně, pak byste se měli seznámit s tzv. systémem chyceného klíče, anglicky Trapped Key Interlocks. Tento robustní systém je konstruován tak, aby jej zaměstnanci nemohli nijak obcházet a svou bezpečnostní funkci plnil na 100 %.

Celý článek...

3m1VHB™ pásky jsou z 100% tvořeny našlehaným akrylovým lepidlem, jedná se o technologii vyvinutou a patentovanou společností 3M. Poskytují velmi silný spoj, v jednom kroku lepí i těsní. Nahrazují klasické formy upevňování jako šroubování, svařování, nýtování, lepení tekutými lepidly. „Globálním megatrendem je snižování váhy výrobků. Lepení a zvláště VHB pásky jsou technologií, která pomáhá firmám tento trend následovat" říká Eva Houdová, marketingová specialistka divize průmyslových lepidel a lepicích pásek.

Celý článek...

Strana 6 z 76

6
ELO SYS 2015

Kalendář akcí

<<  Říjen 2015  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..