Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce

BuRFirma B&R představuje zbrusu novou řadu systému nosného ramene. Tyto plně uzavřené panely jsou k dispozici v široké škále variant a funkcí krytí IP65, díky čemuž mohou být optimálně umístěny na strojích. Širokoúhlé panely multi-touch jsou k dispozici ve velikostech od 18.5" do 24" buď s rozlišením HD Ready nebo Full HD. Díky většímu displeji a vyššímu rozlišení je možné zobrazit na každé obrazovce více informací – což je obrovskou výhodou pro uživatelskou ergonomii.

Celý článek...

chvalis obr3Společnost CHVALIS s.r.o. nabízí komplexní služby nejen v oblasti hydrauliky a pneumatiky, ale i v oblasti systémů centrálního mazání a patří mezi nejvýznamnější systémové integrátory u nás. Jejích služeb využívá mnoho významných výrobních firem automobilového, papírenského, chemického, dřevařského, hutního a stavebního průmyslu v České republice i na Slovensku.

Celý článek...

arburg-gmbh-03Zlatá medaile MSV Brno 2014 za nejlepší inovační exponát

Technologie AKF představuje zcela nový postup aditivní výroby, který umožňuje bez existence forem vyrábět plně funkční plastové díly přímo z jejich 3D modelů (formát STL), a to z běžně dostupných plastových granulátů. Na rozdíl od běžných 3D tiskáren, které aditivní výrobu vzorků realizují postupným kladením vrstev speciálně připravených materiálů pomocí pohybující se vytlačovací - tiskové hlavy, vyrábí zařízení FREEFORMER požadované díly nanášením malých kapek plastové taveniny, které generuje dávkovací jednotka se speciální tryskou, piezoelektricky ovládanou.

Celý článek...

oken1Pod logem Okentěs jsme na trhu již 22. rokem a náš rozvoj dokladuje Katalog a prezentace na www.okentes.cz. I když jsme nabídku i klientelu výrazně rozšířili, těsnění pro výrobu či renovace je nadále naší důležitou komoditou. Na počátku devadesátých let bylo dodatečné utěsnění dřevěných oken a dveří těsněním Sillen do frézované drážky nebo samolepicím hobby těsněním dlouhodobě nejlevnější a nejrychlejší možností docílení okamžité úspory.

Celý článek...

system 00Pokud si nechcete na bezpečnost svých zaměstnanců, potažmo strojů a zařízení jen hrát, ale myslíte to s ní opravdu vážně, pak byste se měli seznámit s tzv. systémem chyceného klíče, anglicky Trapped Key Interlocks. Tento robustní systém je konstruován tak, aby jej zaměstnanci nemohli nijak obcházet a svou bezpečnostní funkci plnil na 100 %.

Celý článek...

3m1VHB™ pásky jsou z 100% tvořeny našlehaným akrylovým lepidlem, jedná se o technologii vyvinutou a patentovanou společností 3M. Poskytují velmi silný spoj, v jednom kroku lepí i těsní. Nahrazují klasické formy upevňování jako šroubování, svařování, nýtování, lepení tekutými lepidly. „Globálním megatrendem je snižování váhy výrobků. Lepení a zvláště VHB pásky jsou technologií, která pomáhá firmám tento trend následovat" říká Eva Houdová, marketingová specialistka divize průmyslových lepidel a lepicích pásek.

Celý článek...

imi1Norgren, přední mezinárodní firma v oblasti pneumatických pohonů a fluidní řídicí techniky, oznámila, že uvádí na trh řadu inovativních, vysoce výkonných pneumatických válců, navržených s ohledem na významné snížení spotřeby energie a provozních nákladů, určených pro OEM a koncové uživatele a vhodných pro rozličné provozní úlohy.

Celý článek...

MitasMitas představil na veletrhu Steinexpo v Německu novou pneumatiku řady ERL, rozměr 23.5R25 ERL-50, která bude v prodeji od října 2014. Pneumatiky ERL se montují na nakladače, dozery a gradery pro práci v lomech. Dezén pneumatik z této řady má hloubku od 28 do 90 mm. Mitas v současné době nabízí 12 různých variací plášťů ERL.

Celý článek...

wavSpolečnost Wavin Ekoplastik, největší český výrobce plastových potrubních systémů, představila nové třívrstvé trubky z polypropylenu nové generace s čedičovým vláknem Fiber Basalt Clima. Trubky, které vychází z předchozího úspěšného modelu Fiber Basalt Plus, vynikají vysokou tlakovou odolností a minimální délkovou roztažností. Vhodné jsou především pro rozvody klimatizace a chlazení.

Celý článek...

Strana 6 z 75

6
ELO SYS 2015

Kalendář akcí

<<  Září 2015  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
1920
21222324252627
282930    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..