Google překladač: English Deutsch

brammerBrammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, předního celoevropského distributora průmyslového výrobního vybavení a služeb pro MRO (údržba, oprava, provoz), vyhodnotila své působení na trhu v roce 2013. Společnost úspěšně pokračovala v konsolidaci svých činností, a sice přestěhováním se do nového Národního distribučního centra („NDC"), které bylo oficiálně představeno médiím v listopadu 2013. Tento centralizovaný přístup v distribuci a prodeji znamená, že společnost je nyní připravena systematicky zvyšovat svou regionální působnost, zajišťovat nové aktivity, a rozvíjet své odborné služby Insite ™.

Celý článek...

ball1Balluff představil na veletrhu SPS IPC Drives novou generaci nosičů dat až osmkrát rychlejších než běžné nosiče dat a s extra velkou pamětí, až 128 kB. Protože mají rychlost přístupu až osmkrát větší než standardní nosiče dat podle ISO 15693, jsou ideální volbou pro úlohy sledování polotovarů, kde je třeba pracovat s velkými objemy čtených a zapisovaných dat – např. u montážních linek v automobilovém průmyslu. Nosiče dat vybavené pamětí FRAM nevyžadují údržbu, nepotřebují externí napájení a mají v podstatě neomezený počet cyklů čtení a zápisu. Díky vysokému stupni krytí (až IP68) zaručují bezproblémovou komunikaci s velkou úrovní zabezpečení dat i v náročných podmínkách.

Celý článek...

arnold1Nové spojovací systémy poskytují maximální zabezpečení - nemohou být povoleny standardním příslušenstvím - redukují náklady na přídavné prvky a bezpečné materiály - zajišťují snadný přechod ze současných spojovacích systémů. Použití speciálních spojovacích prvků pro zabezpečení důležitých zařízení je běžnou praxí již po mnoho let. Požadavky zákazníků jsou na spojovací systémy v této kategorii velice komplexní. Můžeme je obecně rozdělit do dvou hlavních skupin : dočasné a trvalé spoje.

Celý článek...

steuIndukční snímače jsou vhodnou alternativou elektromechanických koncových spínačů i magnetických spínačů. Obchodní divize Extreme společnosti Steute dává výrobcům strojů a zařízení k dispozici nabídku robustních indukčních snímačů vhodných pro použití v nepříznivém prostředí. Naše třívodičové DC snímače mají polovodičový výstup PNP (kontakt NO). Spínají velmi spolehlivě, téměř nezávisle na okolních podmínkách. Díky vysokému spínacímu intervalu jsou vhodné pro univerzální použití. Stav sepnutí indikují LED.

Celý článek...

arpr1Na mezinárodním gumárenském a plastikářském veletrhu Interplastica 2014, který se uskuteční na výstavišti Expocentre v Moskvě ve dnech 28.–31. ledna 2014, představí společnost JSP, průkopník v oboru speciálních materiálů, nejnovější aplikace z oboru lehké strukturované technologie. Bude zde vystavovat speciální lehký materiál ARPRO, přičemž se zaměří na praktické využití v oblasti automobilového průmyslu, klimatizace/vytápění a ochranných přepravních systémů. Materiál ARPRO je všeobecně uznáván pro vynikající vlastnosti při ochraně proti nárazu v automobilovém sektoru, při výrobě pasivních bezpečnostních produktů, jako boční absorbéry nárazu, hlavové opěrky, sedadlová jádra, ochranné prvky sedadel a kolen, a pro výrobu skladovacích aplikací.

Celý článek...

skf obr2Společnost SKF oznámila, že zahájí dodávky na základě smlouvy uzavřené se společností Volvo Car Corporation v Číně. Smlouva je uzavřena na dodávku ložiskových jednotek nábojů kol (HBU) a ložiskových jednotek horního uložení (MSBU) pro nově uvedený model vozidla Volvo S60L, který se bude vyrábět v novém závodě Volvo v čínském Chengdu.

Celý článek...

arpr1Z materiálu ARPRO® ESDP je nyní možné lisovat složité trojrozměrné, opakovaně použitelné obaly (materiál na podkládání a prokládání nákladu), které zabezpečují ještě vyšší bezpečnost dodávky – chrání před elektrostatickým výbojem a nárazy. Materiál ARPRO® ESDP lze ještě více využívat v obalech pro křehké elektronické zboží v automobilovém odvětví a v elektronickém průmyslu. Přínosem materiálu ARPRO® ESDP je, že jeho použití lze rozšířit na oblasti, kde se uplatní jeho nízká hmotnost, odolnost proti nárazům a ochrana proti elektrostatickému výboji.

Celý článek...

majak1Firma R. STAHL představuje nová zařízení pro výstražnou signalizaci, která odolávají extrémním podmínkám prostředí – např. jejich rozsah pracovních teplot je od –55 °C do +70 °C. Světelné majáky FX15 se vyznačují tělesem z polyesteru vyztuženého skleněnými vlákny, který je odolný proti korozi. Krytí je IP66 nebo IP67. Všechny upevňovací díly jsou z korozivzdorné oceli. Standardní provedení tělesa je černé, ale k dispozici jsou i varianty s červeným, žlutým nebo modrým lakem. Kryt majáku je chráněn mřížkou z korozivzdorné oceli; samotný kryt je z ohnivzdorného polykarbonátu. Jako světelný zdroj se používá vysoce svítivá xenonová výbojka. Světelné majáky FX15 blikají jednou za sekundu.

Celý článek...

zkl1České strojírenství si během krize i v období bezprostředně po ní dokázalo udržet dobré jméno. Důkazem je brněnský strojírenský koncern ZKL, který dlouhodobě pracuje na zvyšování své konkurenceschopnosti, realizuje rozsáhlé investice do nových technologií i lidských zdrojů. To se týká nejen mateřského závodu v Brně, ale také výroby v Klášterci nad Ohří. Ta si prošla krušnými časy, existenční krizi způsobenou důsledky zmanipulovaného konkurzu prohlášeném v r. 2002 soudcem JUDr. Berkou, který však dokázala překonat a nyní vykazuje výrazný vzestup.

Celý článek...

Strana 6 z 72

6
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2015  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..