Google překladač: English Deutsch
Parker

saf170 % Čechů by hledalo drahé kovy v televizoru, jen 2 % v airbagu v autě. Nachází se přitom v obojím. Společnost SAFINA, a.s., vedoucí zpracovatel materiálu s obsahem drahých kovů ve střední a východní Evropě, dnes zveřejňuje výsledky výzkumu veřejného mínění* zaměřeného na obecnou znalost drahých kovů v České republice. Z výsledků průzkumu například vyplývá, že třetina populace chybně považuje měď za drahý kov. Naopak jen 4 % respondentů správně uvedla, že se drahé kovy nacházejí v okenních tabulích, 65 % ví, že lze drahé kovy recyklovat.

Celý článek...

Inzerce

PS-v-SusiciSpolečnost Chvalis, přední distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice, otevřela již svou čtvrtou prodejnu ParkerStore, tentokráte v Sušici. Její slavnostní otevření proběhlo 27. června. Nový ParkerStore v Sušici nabízí svým zákazníkům téměř 1000 položek přímo na prodejně a další je možno objednat si na místě z prodejního katalogu. Kromě toho je k dispozici také servisní dílna, ve které budou technici nabízet své služby, například hadicové montáže.

Celý článek...

3100 ARN Bild AlufastŠrouby Alufast® vhodné pro hromadnou výrobu – významně menší hmotnost než ocelové šrouby – odstranění problémů se šroubovými spoji u dílů z hořčíkových slitin (Forchtenberg, SRN) – Zvyšující se podíl hořčíkových slitin v roli konstrukčních materiálů vyžaduje volbu odpovídajících materiálů pro ostatní součásti, zvláště pro šroubové spoje.

Celý článek...

2943 Copy of D8 SS Head StylesNová nerezová příchytka DZUS® Panex Quarter-Turn Fastener od Southco® je nejnovějším rošířením sortimentu již úspěšné řady upevňovadel DZUS® D8 Panex s pootočením o 90°. Nerezová verze přináší stejně rychlý přístup a rychlou instalaci jako standardní D8, ale umožňuje spolehlivé připevnění odolávající vibracím i v drsném prostředí, kde může ovlivňovat funkci žár nebo koroze. Odolná tvářená konstrukce nerezové DZUS® D8 splňuje estetické požadavky a přináší zvýšení rozmezí celkové tloušťky konstrukce pro robustní připevnění. Je dostupná ve velikosti 6 v provedeních hlavy s drážkou, s vnitřním šestihranem nebo křížovou drážkou Phillips a s malýmprotikusem pro zaklapnutí a upevnění z vnitřku. Nerezová DZUS® D8 je vhodná pro nejrůznější způsoby instalace.

Celý článek...

kluber obr1Společnost Klüber Lubrication vyvinula nové hybridní plastické mazivo Klübersynth BHP 72-102 zejména pro mazání ložisek neustále vystavených teplotám nad 100 °C. Toto syntetické plastické mazivo pro dlouhodobé mazání bylo vyvinuto pro mazání vysoce zatížených valivých ložisek především v trakčních motorech a v porovnání s běžnými mazivy výrazně prodlužuje intervaly domazávání. Produkt Klübersynth BHP 72-102 poskytuje vynikající ochranu proti korozi a odolává působení vody.

Celý článek...

safSpolečnost SAFINA, a.s.,přední zpracovatel materiálu s obsahem drahých kovů ve střední a východní Evropě, oznamuje dosažení vedoucí pozice v oblasti recyklace drahých kovů na celém středoevropském trhu včetně České republiky. Recyklace je tradičně silně zastoupena v portfoliu SAFINY,za uplynulé období tohoto roku však překročila více jak 50 % výroby společnosti. Tohoto výrazného úspěchu se podařilo dosáhnout zejména díky nové unikátní technologii PlasmaEnvi(R), která je jediná v Evropě, a významně doplňuje již stávající procesy společnosti v oblasti recyklace a rafinace materiálů s obsahem drahých kovů. SAFINA za první pololetí roku 2012 zpracovala v rámci recyklace přes 60t drahých kovů.

Celý článek...

zkl1Základem podnikatelského úspěchu je vysoká flexibilita ve výrobě i vhodné zaměření na cílové trhy. To je v době citelné recese, která v uplynulých pěti letech postihla mnohé ekonomiky, často bazální podmínkou k přežití. Své o tom ví český strojírenský koncern ZKL - největší výrobce velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě. Více než dvě třetiny jeho produkce směřují za hranice - hlavními odbytišti jsou země Jižní Ameriky, Indie i západní Evropa. Právě tyto státy v roce 2012 postihl ekonomický úpadek a bylo tudíž nutné exportní politiku přehodnotit. Pokles prodeje se podařilo kompenzovat na nových trzích. Nezanedbatelnou perspektivu představuje dříve spíše zatracované Turecko.

Celý článek...

PRAM1Rostoucí ceny energií a poptávka po vyšším komfortu vedou u zákazníků ke zvýšenému zájmu o stínicí techniku určenou pro rezidenční nemovitosti. Na trhu komerčních nemovitostí se však nejrůznější stínicí technika používá již dlouho, neboť je dobře známo, že ochlazení prostředí o 1 °C je výrazně dražší než vyhřátí prostoru o 1 °C. Výrobce Guardian na tuto situaci reaguje třemi novými produkty v řadě ClimaGuard: ClimaGuard®Solar, ClimaGuard®EcoSun a Guardian Sun®.

Celý článek...

wavin1Trubky Fiber Basalt Plus pro rozvody vody a vytápění uvedl na český trh Wavin Ekoplastik, největší výrobce PPR potrubí na českém trhu. Výsledkem tříletého vývoje je unikátní materiálové složení, které novince zaručuje vysokou teplotní a tlakovou odolnost. Hlavní roli přitom hraje polypropylen nové generace a čedičové vlákno, které je v konstrukci trubek použito poprvé na světě.

Celý článek...

Strana 6 z 68

6
Inzerce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..