Google překladač: English Deutsch
SolidWorks

skf obr2Společnost SKF oznámila, že zahájí dodávky na základě smlouvy uzavřené se společností Volvo Car Corporation v Číně. Smlouva je uzavřena na dodávku ložiskových jednotek nábojů kol (HBU) a ložiskových jednotek horního uložení (MSBU) pro nově uvedený model vozidla Volvo S60L, který se bude vyrábět v novém závodě Volvo v čínském Chengdu.

Celý článek...

arpr1Z materiálu ARPRO® ESDP je nyní možné lisovat složité trojrozměrné, opakovaně použitelné obaly (materiál na podkládání a prokládání nákladu), které zabezpečují ještě vyšší bezpečnost dodávky – chrání před elektrostatickým výbojem a nárazy. Materiál ARPRO® ESDP lze ještě více využívat v obalech pro křehké elektronické zboží v automobilovém odvětví a v elektronickém průmyslu. Přínosem materiálu ARPRO® ESDP je, že jeho použití lze rozšířit na oblasti, kde se uplatní jeho nízká hmotnost, odolnost proti nárazům a ochrana proti elektrostatickému výboji.

Celý článek...

majak1Firma R. STAHL představuje nová zařízení pro výstražnou signalizaci, která odolávají extrémním podmínkám prostředí – např. jejich rozsah pracovních teplot je od –55 °C do +70 °C. Světelné majáky FX15 se vyznačují tělesem z polyesteru vyztuženého skleněnými vlákny, který je odolný proti korozi. Krytí je IP66 nebo IP67. Všechny upevňovací díly jsou z korozivzdorné oceli. Standardní provedení tělesa je černé, ale k dispozici jsou i varianty s červeným, žlutým nebo modrým lakem. Kryt majáku je chráněn mřížkou z korozivzdorné oceli; samotný kryt je z ohnivzdorného polykarbonátu. Jako světelný zdroj se používá vysoce svítivá xenonová výbojka. Světelné majáky FX15 blikají jednou za sekundu.

Celý článek...

zkl1České strojírenství si během krize i v období bezprostředně po ní dokázalo udržet dobré jméno. Důkazem je brněnský strojírenský koncern ZKL, který dlouhodobě pracuje na zvyšování své konkurenceschopnosti, realizuje rozsáhlé investice do nových technologií i lidských zdrojů. To se týká nejen mateřského závodu v Brně, ale také výroby v Klášterci nad Ohří. Ta si prošla krušnými časy, existenční krizi způsobenou důsledky zmanipulovaného konkurzu prohlášeném v r. 2002 soudcem JUDr. Berkou, který však dokázala překonat a nyní vykazuje výrazný vzestup.

Celý článek...

safi1Společnost SAFINA, a.s., přední zpracovatel materiálů s obsahem drahých kovů ve střední a východní Evropě, rozšiřuje svoji výrobu na poli práškové metalurgie. Zavedla do výroby vlastní atomizér a díky investicím do vývoje a nových technologií patří v tomto oboru ke špičce – stříbrné a měděné prášky se stejnými parametry umí vyrobit jen 10 % firem z oboru na světě. Ročně SAFINA vyrobí přibližně 15 tun stříbrných prášků, které využívá jako polotovar k výrobě dalších produktů nebo k přímému prodeji. Nově SAFINA nabízí také měděný prášek. Kromě stříbrných a měděných prášků vyvíjí a testuje prášky různých kovů dle individuálních požadavků. Nejčastěji jsou drahokovové prášky využívány v elektrotechnickém průmyslu a při povrchových úpravách různých druhů materiálů.

Celý článek...

DSCF62572Společnost Tata Steel dnes otevřela novou, moderní linku na výrobu kolejnic, schopnou vyrábět kolejnice o až trojnásobné délce, než je běžné. Otevření nové linky tepelného zpracování oceli v závodě Tata Steel v Hayange, v oblasti Lorraine ve Francii, umožňuje firmě vyrábět velmi odolné kolejnice velké délky – tak, jak to zákaznici požadují. Díky nové lince může závod vyrábět plný sortiment délek tepelně upravených kolejnic bez zbytkového napětí o délce až 108 m, umožňujících provozovatelům traťových cest zvýšit výkonnost dopravy a snížit náklady spojené s častou výměnou opotřebených kolejnic.

Celý článek...

brammer1Vedení společnosti Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, předního celoevropského distributora průmyslových výrobků a služeb potřebných pro údržbu, opravy a generální údržbu, na dnešním tiskovém setkání oznámilo otevření nového „Národního distribučního centra" pro Českou republiku v Praze. Tiskové setkání přineslo účastníkům přehled o aktivitách společnosti Brammer v České republice a na Slovensku a zároveň přiblížilo směřování evropské skupiny Brammer Group, která si udržuje pozici lídra na evropském trhu se zaměřením na organický růst, rozvoj klíčových zákazníků, rozvoj vlastní služby INSITE ™, rozšiřování portfolia a geografickou expanzi. Hlavní novinkou představenou v rámci tiskového setkání bylo ale nové „Národní distribuční centrum" („NDC") v Praze, které znamenalo investici 540 tisíc eur.

Celý článek...

MolybkombinV textilním průmyslu jsou napínací rámy používány pro širokou řadu procesů, kde jsou přestavovací vřetena vystavena působení vysokých teplot, prachu a textilních vláken. Kluzný lak MOLYBKOMBIN UMF T4 je ideální mazivo pro takovéto podmínky. Produkt je založen na molybdendisulfidu (MoS2) a organickém pojivu. Produkt se aplikuje nástřikem na čistý a suchý povrch, kde rychle vytváří adhezní a zatížitelný film maziva, na kterém neulpívají textilní vlákna ani prach. Po aplikaci a uschnutí kluzný lak vykazuje nízké součinitele tření, poskytuje účinnou ochranu proti opotřebení, má vysokou tlakovou zatížitelnost a tepelnou stabilitu až do cca 450 °C. Kromě toho produkt MOLYBKOMBIN UMF T4 snižuje nebezpečí požáru, čímž se zvyšuje bezpečnost práce. Produkt MOLYBKOMBIN UMF T4 je vhodný i jako pomocný montážní prostředek pro ložiska, čepy a šroubová spojení.

Celý článek...

ksk obr01Optimálně uložené kuličkové šrouby v nové ucelené řadě ložisek LKSN a LKSF jsou k dispozici i v jejich prodloužené verzi. Společnost Kuličkové šrouby Kuřim vychází vstříc požadavkům svých zákazníků na doplnění sortimentu kuličkových šroubů a připravila ucelenou řadu ložisek LKSN a LKSF pro optimální uložení kuličkových šroubů.

Celý článek...

Strana 6 z 71

6
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2014  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..