Google překladač: English Deutsch
GX Solutions

brammer1Vedení společnosti Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, předního celoevropského distributora průmyslových výrobků a služeb potřebných pro údržbu, opravy a generální údržbu, na dnešním tiskovém setkání oznámilo otevření nového „Národního distribučního centra" pro Českou republiku v Praze. Tiskové setkání přineslo účastníkům přehled o aktivitách společnosti Brammer v České republice a na Slovensku a zároveň přiblížilo směřování evropské skupiny Brammer Group, která si udržuje pozici lídra na evropském trhu se zaměřením na organický růst, rozvoj klíčových zákazníků, rozvoj vlastní služby INSITE ™, rozšiřování portfolia a geografickou expanzi. Hlavní novinkou představenou v rámci tiskového setkání bylo ale nové „Národní distribuční centrum" („NDC") v Praze, které znamenalo investici 540 tisíc eur.

Celý článek...

SolidWorks

MolybkombinV textilním průmyslu jsou napínací rámy používány pro širokou řadu procesů, kde jsou přestavovací vřetena vystavena působení vysokých teplot, prachu a textilních vláken. Kluzný lak MOLYBKOMBIN UMF T4 je ideální mazivo pro takovéto podmínky. Produkt je založen na molybdendisulfidu (MoS2) a organickém pojivu. Produkt se aplikuje nástřikem na čistý a suchý povrch, kde rychle vytváří adhezní a zatížitelný film maziva, na kterém neulpívají textilní vlákna ani prach. Po aplikaci a uschnutí kluzný lak vykazuje nízké součinitele tření, poskytuje účinnou ochranu proti opotřebení, má vysokou tlakovou zatížitelnost a tepelnou stabilitu až do cca 450 °C. Kromě toho produkt MOLYBKOMBIN UMF T4 snižuje nebezpečí požáru, čímž se zvyšuje bezpečnost práce. Produkt MOLYBKOMBIN UMF T4 je vhodný i jako pomocný montážní prostředek pro ložiska, čepy a šroubová spojení.

Celý článek...

ksk obr01Optimálně uložené kuličkové šrouby v nové ucelené řadě ložisek LKSN a LKSF jsou k dispozici i v jejich prodloužené verzi. Společnost Kuličkové šrouby Kuřim vychází vstříc požadavkům svých zákazníků na doplnění sortimentu kuličkových šroubů a připravila ucelenou řadu ložisek LKSN a LKSF pro optimální uložení kuličkových šroubů.

Celý článek...

TAT 1 IMG 6863Od června 2013 je firma TAT – pohonová technika s.r.o. výhradním obchodním zastoupením italské firmy P.E.I., která je výrobcem ochran vodicí dráhy. Tímto sortimentem doplňujeme komponenty pro výrobce strojů – obráběcích, dřevoobráběcích, laserových, které již našim zákazníkům dodáváme: ozubené tyče, kuličkové šrouby, přesné převodovky, lineární vedení.

Celý článek...

nsk1Řada vysoce přesných ložisek s kosoúhlým stykem ROBUSTSHOT je navržena tak, aby vyhověla náročným požadavkům vřeten s integrovaným elektromotorem. Zajištuje klidný a spolehlivý chod vřetene, prudké zrychlení a zpomalení, vyšší otáčky (přes 3 miliony dmn) a delší životnost. Řada ROBUSTSHOT splňuje neustálý požadavek světových výrobců obraběcích na zvyšování otáček vřeten, aby bylo možno provádět co nejvíce operací v rámci jediného stroje. Vysokorychlostní provoz s co nejkratšími časy rozběhu a doběhu vřeten jsou nutnými podmínkami k dosažení tohoto cíle. Spolehlivé a nepřetržité mazání oběžných drah je proto pro výrobce ložisek mimořádnou výzvou; bez vhodného systému mazání je provoz ložisek za takto náročných podmínek zcela nemožný.

Celý článek...

dupont1Nomex XF je nový materiál, který pomáhá chránit hliníkový trup letadla tím, že poskytuje robustní, odolnou a přitom lehkou žáruvzdornou bariéru, která může pomoci zabránit pronikání vnějšího požáru do kabiny letadla. Cestující tak mají více času dostat se do bezpečí. Izolace dokáže omezit vzplanutí, čímž se zabrání dalšímu rozšiřování požáru.

Celý článek...

skf1I v provozech s vysokým stupněm automatizace dochází občas k nutnosti řešení technických problémů. Ty jsou buď diagnostikovány k tomu účelu instalovaným kontrolním systémem, nebo vycházejí z nenadálých opotřebení či vad materiálů. Zvolení správného postupu při odstranění takového problému pak zpravidla přispívá k prodloužení životnosti celého zařízení, popřípadě i ke zvýšení jeho produktivity. Tak tomu bylo i v případě plně automatizované plnicí linky ve stáčírně vod do skleněných lahví. Linka sloužila k plnění lahví nápojovým produktem, který je na trhu široce zastoupen, a tvoří tak významný obchodní artikl.

Celý článek...

Wavin Q-BBSpolečnost Wavin Osma, přední český specialista na plastové potrubní systémy, představila nový prvek svého osvědčeného systému Intesio. Jedná se o akumulační box Q-BB, který je určen k vytváření podzemních zasakovacích a retenčních objektů. Dle platné legislativy je dnes každý investor povinen zasakovat dešťové vody ze zpevněných ploch. Pokud to není možné, musí použít před napojením na kanalizaci nebo recipient retenční systémy.

Celý článek...

renishaw obr1Yeti se stal legendou, slyšel o něm snad každý z nás. Spojuje schopnost existence v nejdrsnějších podmínkách se schopností unikat pozornosti. Představte si snímač polohy, o kterém ani nevíte, že existuje, navzdory velmi drsným podmínkám, ve kterých pracuje – takového yettiho mezi snímači. Přežije olej, prach, vibrace, zasypání pilinami atd. Připravili jsme lineární snímač polohy LMA a pokusili se mu vdechnout výše uvedené schopnosti. LMA je bezkontaktní lineární absolutní snímač polohy, který nevyžaduje najíždění do počáteční polohy při každém startu zařízení. V případě výpadku napájení má řídicí jednotka ihned informaci o poloze jednotlivých akčních členů. Pracuje rychle a spolehlivě.

Celý článek...

Strana 6 z 71

6

Kalendář akcí

<<  Říjen 2014  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..