Google překladač: English Deutsch

system 00Pokud si nechcete na bezpečnost svých zaměstnanců, potažmo strojů a zařízení jen hrát, ale myslíte to s ní opravdu vážně, pak byste se měli seznámit s tzv. systémem chyceného klíče, anglicky Trapped Key Interlocks. Tento robustní systém je konstruován tak, aby jej zaměstnanci nemohli nijak obcházet a svou bezpečnostní funkci plnil na 100 %.

Celý článek...

3m1VHB™ pásky jsou z 100% tvořeny našlehaným akrylovým lepidlem, jedná se o technologii vyvinutou a patentovanou společností 3M. Poskytují velmi silný spoj, v jednom kroku lepí i těsní. Nahrazují klasické formy upevňování jako šroubování, svařování, nýtování, lepení tekutými lepidly. „Globálním megatrendem je snižování váhy výrobků. Lepení a zvláště VHB pásky jsou technologií, která pomáhá firmám tento trend následovat" říká Eva Houdová, marketingová specialistka divize průmyslových lepidel a lepicích pásek.

Celý článek...

imi1Norgren, přední mezinárodní firma v oblasti pneumatických pohonů a fluidní řídicí techniky, oznámila, že uvádí na trh řadu inovativních, vysoce výkonných pneumatických válců, navržených s ohledem na významné snížení spotřeby energie a provozních nákladů, určených pro OEM a koncové uživatele a vhodných pro rozličné provozní úlohy.

Celý článek...

MitasMitas představil na veletrhu Steinexpo v Německu novou pneumatiku řady ERL, rozměr 23.5R25 ERL-50, která bude v prodeji od října 2014. Pneumatiky ERL se montují na nakladače, dozery a gradery pro práci v lomech. Dezén pneumatik z této řady má hloubku od 28 do 90 mm. Mitas v současné době nabízí 12 různých variací plášťů ERL.

Celý článek...

wavSpolečnost Wavin Ekoplastik, největší český výrobce plastových potrubních systémů, představila nové třívrstvé trubky z polypropylenu nové generace s čedičovým vláknem Fiber Basalt Clima. Trubky, které vychází z předchozího úspěšného modelu Fiber Basalt Plus, vynikají vysokou tlakovou odolností a minimální délkovou roztažností. Vhodné jsou především pro rozvody klimatizace a chlazení.

Celý článek...

elesa lgSpolečnost Elesa+Ganter, výrobce strojních součástí, sází především na špičkovou kvalitu a vysoce funkční design. Hlavní slovo přitom má oddělení vývoje produktu, které neustálými inovacemi pružně reaguje na požadavky zákazníků po celém světě. Kvalita produktu a spokojenost zákazníka má tedy svůj základ již v samotném vývoji.
Elesa+Ganter již řadu let ve světě vede co do šíře portfolia, přesto ale každý rok uvádí na trh řádově desítky novinek. Větší pozornosti se v uplynulých měsících dostalo modulárním valivým drahám ELE:ROLL pro posun břemen v různých provozech. Elesa tímto produktem prezentovala nejen vysokou kvalitu, ale i znalost koncových aplikací svých produktů. V tomto případě je totiž velkým benefitem právě modularita, umožňující montáž, ale i dodatečný servis, jednoduchým „zaklapnutím" jednotlivých prvků do sebe, bez nutnosti užití spojovacího materiálu, rozebírání celé konstrukce valivé dráhy a delšího přerušení provozu.

Celý článek...

schunk obr1Především pro studenty postgraduálních studií technických oborů byla určena exkurze do německých závodů firmy Schunk v Brackenheim-Hausenu a Lauffenu. Schunk je rodinná firma, která se od svého založení v roce 1945 vypracovala na absolutní špičku v upínací technice a uchopovacích systémech. Produktové portfolio pokrývá celý proces obrábění od automatického zakládání, přes vlastní obrábění na všech typech strojů, až po vyjmutí ze stroje a další manipulaci. Uživatelé tak mohou profitovat ze synergického efektu dílů Schunk.

Celý článek...

skf obr2Produktivita a ekonomický úspěch každého zařízení závisí z velké části na kvalitě vybraných dílů lineárního vedení. Tyto díly často rozhodují o tom, s jakým úspěchem se zařízení setká na trhu, a tedy pomáhají výrobci získat konkurenční výhodu. Z toho důvodu je nutné, aby vedení bylo možné přesně přizpůsobit požadavkům aplikace, v ideálním případě s využitím standardních dílů.

Celý článek...

kluebSpolečnost Klüber Lubrication uvedla na trh průkopnické plastické mazivo Klübertherm HB 88-182 pro dlouhodobé mazání valivých ložisek. Tento nově vyvinutý produkt nabízí vynikající vlastnosti při vysokých teplotách a může být použit jak pro nízká zatížení v kombinaci s vysokými rychlostmi, tak i pro vysoká zatížení v kombinaci s nízkými rychlostmi. Jedná se o plně syntetický produkt na základě teplotně stabilního základového oleje, zpevňovadla na bázi PTFE a speciálních aditiv.

Celý článek...

Strana 6 z 75

6
ELO SYS 2015

Kalendář akcí

<<  Srpen 2015  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..