Google překladač: English Deutsch
Inzerce

wav1Trubky EVO z nového typu polypropylenu PP-RCT pro rozvody vody a vytápění představila společnost Wavin Ekoplastik, největší tuzemský výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů. Trubky EVO, které jsou díky použitému materiálu lehčí a odolnější, zajišťují vyšší kvalitu rozvodů i významnou finanční úsporu.

Celý článek...

steute obrNa veletrhu SPS IPC Drives 2014 představila firma steute nejen spínače ze svých divizí Automation, Extreme a Wireless, vhodné pro sériovou výrobu, ale zabývala se také otázkou, jaké spínače se budou používat v průmyslové výrobě budoucnosti, tj. až se přežene čtvrtá průmyslové revoluce.

Celý článek...

schunk obr001V roce 1983 představil kompetentní lídr pro upínací techniku a uchopovací systémy – firma SCHUNK celosvětově první standardizované průmyslové chapadlo na trhu. „Průmyslová ruka", jak se tenkrát označovalo, byla výchozím bodem pro razantní vývoj uchopovacích systémů, který přetrvává dodnes.

Celý článek...

Inzerce

elesa1Velmi přísné předpisy, uplatňované například ve výrobě a zpracování potravin, se samozřejmě vztahují i na jednotlivé komponenty průmyslových aplikací, jako jsou panty, madla či polohovací prvky. Na specifika těchto vysoce specializovaných a citlivých provozů reaguje svou širokou nabídkou normovaných součástí společnost Elesa+Ganter. Ta při vývoji produktů dbá nejen na špičkovou kvalitu, ale také na vysoce funkční design, za který již získala řadu prestižních ocenění.

Celý článek...

ball1Optické světlovodné kabely se v současnosti prosazují i v průmyslových komunikačních sítích. Přenos dat optickými kabely nabízí mnoho výhod, zvláště v úlohách, kde je třeba přenášet velké objemy dat a s velkými požadavky na dostupnost komunikační sítě, jaké jsou typické např. v automobilovém průmyslu. Uvedení nové push-pull varianty modulů master IO-Link pro Profinet je dokladem toho, že tento trend si dobře uvědomuje i společnost Balluff. Tyto moduly se totiž dodávají s připojením jak pro elektrický, tak i optický kabel.

Celý článek...

Inzerce

brad1Systém Lockout/Tagout, který zahrnuje uzávěry, zámky a klíče ke zvýšení bezpečnosti během provádění údržby, se v mnoha výrobních podnicích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe postupně stává standardem. V zemích regionu EMEA se v další generaci řešení Lockout/Tagout realizuje čím dál více žádostí o přizpůsobení , jako je transparentní kryt tlačítek Twist and Secure™, kulový ventil Perma-Mount™, univerzální uzávěr kabelů Safelex™ a Safety Redbox™.

Celý článek...

brammer 1Společnost Brammer, která je předním celoevropským distributorem průmyslových produktů a služeb pro údržbu, opravy a generální opravy, s potěšením oznámila otevření svého nového Národního distribučního centra a Centre of Excellence. U této příležitosti společnost uspořádala 5. listopadu pro své klíčové zákazníky z oblasti automobilového průmyslu speciální setkání, v rámci kterého jim představila nové prostory své pražské centrály.

Celý článek...

arpr1ARPRO umožňuje nábytkovým designérům zkrácení vývojového procesu a nabízí technologické výhody, jež urychlují uvedení výrobků na trh. Netrpěliví inovátoři nábytkového designu, lační po nových materiálech, jež jim umožní vytvářet ambiciózní konstrukce a kombinovat atraktivní design s opravdovou funkcí, dnes více než kdy dříve urychlují vývoj interiérů a jejich vybavení. Právě vývoj lepších a funkčnějších materiálů je v uplynulých letech klíčovým faktorem inovace designu.

Celý článek...

zkl1Systém PLM (Product Lifecycle Management) je špičkový nástroj pro správu technických dat. Přední český výrobce ložisek zavádí jeho část do strategicky důležité divize ZKL - Výzkum a vývoj. „Systém nám umožní ve velmi krátkém čase dohledat technickou dokumentaci ke konkrétnímu výrobku, konkrétní zakázce. A to hned z několika míst najednou pro všechny oprávněné osoby", říká Ing. Martin Zbožínek, Vedoucí Konstrukce v ZKL – Výzkum a vývoj, a.s.

Celý článek...

Strana 6 z 77

6
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2016  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
151618192021
22232425262728
29      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce