Google překladač: English Deutsch

brad1Systém Lockout/Tagout, který zahrnuje uzávěry, zámky a klíče ke zvýšení bezpečnosti během provádění údržby, se v mnoha výrobních podnicích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe postupně stává standardem. V zemích regionu EMEA se v další generaci řešení Lockout/Tagout realizuje čím dál více žádostí o přizpůsobení , jako je transparentní kryt tlačítek Twist and Secure™, kulový ventil Perma-Mount™, univerzální uzávěr kabelů Safelex™ a Safety Redbox™.

Celý článek...

brammer 1Společnost Brammer, která je předním celoevropským distributorem průmyslových produktů a služeb pro údržbu, opravy a generální opravy, s potěšením oznámila otevření svého nového Národního distribučního centra a Centre of Excellence. U této příležitosti společnost uspořádala 5. listopadu pro své klíčové zákazníky z oblasti automobilového průmyslu speciální setkání, v rámci kterého jim představila nové prostory své pražské centrály.

Celý článek...

arpr1ARPRO umožňuje nábytkovým designérům zkrácení vývojového procesu a nabízí technologické výhody, jež urychlují uvedení výrobků na trh. Netrpěliví inovátoři nábytkového designu, lační po nových materiálech, jež jim umožní vytvářet ambiciózní konstrukce a kombinovat atraktivní design s opravdovou funkcí, dnes více než kdy dříve urychlují vývoj interiérů a jejich vybavení. Právě vývoj lepších a funkčnějších materiálů je v uplynulých letech klíčovým faktorem inovace designu.

Celý článek...

zkl1Systém PLM (Product Lifecycle Management) je špičkový nástroj pro správu technických dat. Přední český výrobce ložisek zavádí jeho část do strategicky důležité divize ZKL - Výzkum a vývoj. „Systém nám umožní ve velmi krátkém čase dohledat technickou dokumentaci ke konkrétnímu výrobku, konkrétní zakázce. A to hned z několika míst najednou pro všechny oprávněné osoby", říká Ing. Martin Zbožínek, Vedoucí Konstrukce v ZKL – Výzkum a vývoj, a.s.

Celý článek...

tatatKolejnice budoucnosti jsou kolejnice bez zbytkového pnutí - na základě třiceti let výzkumu a zkueností v oblasti tepelných úprav je vyvinula a pod označením Stress-Free dodává firma Tata Steel. Kolejnice, které projdou speciální tepelnou úpravou, mají až pětkrát delí životnost ve srovnání s běžnými kolejnicemi bez tepelné úpravy.

Celý článek...

steuteSpolečnost steute, výrobce spínačů pro náročné a složité úlohy, nabízí svým zákazníkům také sortiment produktů určených pro ropné ploiny, lodě a přístavní terminály. Tato zařízené se vyznačují odolností proti slané vodě a robustní konstrukcí, mají vechny potřebné certifikáty a pro místa, kde se to vyžaduje, jsou k dispozici také verze určené do prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex).Obrázek produktu: Extrémně odolný nožní spínač pro přístavní terminály.

Celý článek...

schunk1S vysoce výkonnou otočnou jednotkou SRM představuje kompetentní lídr pro upínací techniku a uchopovací systémy SCHUNK nové měřítko v oblasti pneumatického otáčení. Již zvnějšku se kondičně zdatný „vytrvalec" výrazně liší od stávajících modulů na trhu. Nejvýraznějšími znaky jsou štíhlá konstrukce, kterou umožnily pro SRM speciálně vyvinuté vysoce účinné tlumiče pro maximální výkon na minimálním prostoru a velký středový průchozí otvor pro vedení kabelů, hadic, obrobků nebo k umístění kamery.

Celý článek...

kluber1Tým společnosti Klüber Lubrication ve spolupráci s Filipem Sajlerem, šéfkuchařem a spolumajitelem gastronomické skupiny Perfect, si Vás dovoluje pozvat na unikátní akci „Lunch & Lube", která se bude konat v úterý 11. 11. 2014 v Gröbově vile v Praze na Vinohradech.

Celý článek...

lumiusLumius, spol. s r.o., koupil 50 procent Böhm plast-technik a.s., která se specializuje na výrobu technických dílů z termoplastů, určených zejména pro automobilový průmysl. Součástí smlouvy je opce na nákup zbylých 50 procent akcií. Lumius firmu koupil jako investici s cílem vybudovat z ní jeden z nejvýznamnějších evropských podniků v oboru.

Celý článek...

Strana 6 z 77

6
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Listopad 2015  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..