Google překladač: English Deutsch

MitasMitas představil na veletrhu Steinexpo v Německu novou pneumatiku řady ERL, rozměr 23.5R25 ERL-50, která bude v prodeji od října 2014. Pneumatiky ERL se montují na nakladače, dozery a gradery pro práci v lomech. Dezén pneumatik z této řady má hloubku od 28 do 90 mm. Mitas v současné době nabízí 12 různých variací plášťů ERL.

Celý článek...

wavSpolečnost Wavin Ekoplastik, největší český výrobce plastových potrubních systémů, představila nové třívrstvé trubky z polypropylenu nové generace s čedičovým vláknem Fiber Basalt Clima. Trubky, které vychází z předchozího úspěšného modelu Fiber Basalt Plus, vynikají vysokou tlakovou odolností a minimální délkovou roztažností. Vhodné jsou především pro rozvody klimatizace a chlazení.

Celý článek...

elesa lgSpolečnost Elesa+Ganter, výrobce strojních součástí, sází především na špičkovou kvalitu a vysoce funkční design. Hlavní slovo přitom má oddělení vývoje produktu, které neustálými inovacemi pružně reaguje na požadavky zákazníků po celém světě. Kvalita produktu a spokojenost zákazníka má tedy svůj základ již v samotném vývoji.
Elesa+Ganter již řadu let ve světě vede co do šíře portfolia, přesto ale každý rok uvádí na trh řádově desítky novinek. Větší pozornosti se v uplynulých měsících dostalo modulárním valivým drahám ELE:ROLL pro posun břemen v různých provozech. Elesa tímto produktem prezentovala nejen vysokou kvalitu, ale i znalost koncových aplikací svých produktů. V tomto případě je totiž velkým benefitem právě modularita, umožňující montáž, ale i dodatečný servis, jednoduchým „zaklapnutím" jednotlivých prvků do sebe, bez nutnosti užití spojovacího materiálu, rozebírání celé konstrukce valivé dráhy a delšího přerušení provozu.

Celý článek...

schunk obr1Především pro studenty postgraduálních studií technických oborů byla určena exkurze do německých závodů firmy Schunk v Brackenheim-Hausenu a Lauffenu. Schunk je rodinná firma, která se od svého založení v roce 1945 vypracovala na absolutní špičku v upínací technice a uchopovacích systémech. Produktové portfolio pokrývá celý proces obrábění od automatického zakládání, přes vlastní obrábění na všech typech strojů, až po vyjmutí ze stroje a další manipulaci. Uživatelé tak mohou profitovat ze synergického efektu dílů Schunk.

Celý článek...

skf obr2Produktivita a ekonomický úspěch každého zařízení závisí z velké části na kvalitě vybraných dílů lineárního vedení. Tyto díly často rozhodují o tom, s jakým úspěchem se zařízení setká na trhu, a tedy pomáhají výrobci získat konkurenční výhodu. Z toho důvodu je nutné, aby vedení bylo možné přesně přizpůsobit požadavkům aplikace, v ideálním případě s využitím standardních dílů.

Celý článek...

kluebSpolečnost Klüber Lubrication uvedla na trh průkopnické plastické mazivo Klübertherm HB 88-182 pro dlouhodobé mazání valivých ložisek. Tento nově vyvinutý produkt nabízí vynikající vlastnosti při vysokých teplotách a může být použit jak pro nízká zatížení v kombinaci s vysokými rychlostmi, tak i pro vysoká zatížení v kombinaci s nízkými rychlostmi. Jedná se o plně syntetický produkt na základě teplotně stabilního základového oleje, zpevňovadla na bázi PTFE a speciálních aditiv.

Celý článek...

hvezdice webElesa+Ganter přichází na trh s novými tříramennými utahovacími hvězdicemi GN 5345/5345.4. Jsou vhodné pro aplikace vyžadující vysoké hygienické standardy. Elesa+Ganter touto novou verzí utahovacích hvězdic učinila velký krok směrem k lepší funkčnosti. Vývoj nových komponentů v Elesa+Ganter probíhá vždy s vědomím konečné aplikace. Nerezová utahovací hvězdice se vyrábí z jednoho kusu oceli. A to z velice dobrého důvodu: komponenty skládané z více částí mají vždy dutiny, kde může docházet k usazování nečistot a množení bakterií. Taková možnost u nových hvězdic GN 5345/5345.4 nepřichází v úvahu. Nepřerušovaná linie a široký plynulý přechod mezi rameny, umožňuje snadné čištění, dezinfekci, stejně jako manipulaci. Díky těmto vlastnostem je přímo vhodný k použití v potravinářském průmyslu, či lékařském prostředí.

Celý článek...

arpro1Chcete-li vyrazit do města na kole, už si nemusíte vybírat mezi bezpečností a elegancí. CLOSCA uvádí na trh novou řadu přileb, které jsou díky technologii ARPRO lehké a kompaktní. Tyto inovativní přilby se vyznačují unikátním skládacím systémem, který cyklistům usnadňuje život ve městě a řeší za ně otázku potřeby uskladnění v případě, že přilba již není zapotřebí. Materiál ARPRO umožňuje konstrukci, která po složení snižuje výšku přilby o více než 50 procent.

Celý článek...

southko1Když aCon hledal uzavírací systém, který by splňoval požadavky na absolutní bezpečnost svých nových zásilkových terminálů Swipbox, určených do vnitřních prostor, obrátil se tento dánský dodavatel samoobslužných řešení pro poštovní sektor na globálního specialistu na přístupový hardware Southco s požadavkem na dodávku optimálního řešení.

Celý článek...

Strana 6 z 75

6

Kalendář akcí

<<  Červenec 2015  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..