Security Essen
Google překladač: English Deutsch
SolidWorks

zkl obr2Na základě zkušeností z provozu a dlouhodobých zkoušek se firma ZKL dál věnuje vývoji nových provedení kuželíkových jednotek pro kolejová vozidla osobní železniční i tramvajové dopravy. Na dodávky upravených ložisek PLC 810-15.A.1 (TBU133×210) do tramvají byl již uzavřený nový kontrakt. Také nová varianta ložiska PLC 810-13.B.1 (TBU130×230) má za sebou úspěšné zkoušky ve VÚŽ Praha. Byla ověřena spolehlivá funkce ložisek pro vlaky s rychlostí do 200 km/h a s menším průměrem kol. Tato informace potvrzuje předchozí výsledky zkoušek z minulého roku, které byly realizovány s ložiskovými skříněmi Škoda z vozů řady 071/971. Poslední zkouška byla realizována v ložiskových skříních elektrických jednotek Flirt, poskytnutých ke zkouškám firmou Stadler.

Celý článek...

tyma obr1Od začátku roku 2013 otevřela společnost Tyma CZ, s. r. o. servisní středisko pro výrobu a montáž plochých řemenů a dopravních pásů. Provádí servis a spojování pásů přímo u zákazníka. Jedná se o pokračování v druhé etapě při rozšíření sortimentu v oblasti plochých řemenů a dopravních pásů. Od počátku roku 2012 je Tyma CZ, s. r. o. oficiálním distributorem plochých řemenů a dopravních pásů Ammeraal Beltech v ústeckém, libereckém a karlovarském kraji.

www.tyma.cz

kipp obr1Pro přepravu kusových nákladů na přepravních a podávacích zařízeních nabízí nyní KIPP program zatížitelných kuličkových válců. Společně s kruhovými maticemi, závěsnými šrouby a vázacími obrtlíky tvoří nové odvětví v oblasti přepravní techniky. Pláště nosných válců se dodávají v pozinkovaném ocelovém plechu nebo v ušlechtilé oceli. Jako montážní pomůcku je možné vložit mezi nosnou desku a plášť kuličkového válce toleranční kroužky, alternativně se také nabízejí tvary plášťů s integrovanými pružnými čelistmi nebo montážními otvory. Pro různé případy použití nabízí KIPP vhodná řešení se zatížením kuličkových válců od 600 N do 15 000 N. Produkt s plastovými kuličkami je dimenzován pro zatížení od 100 N do 250 N. Tyto prvky je možné bez problémů použít do přepravní rychlosti 1 m/s, variantu s polyamidovými přepravními kuličkami pouze do rychlosti 0,25 m/s.

Celý článek...

Inzerce

skf obr2Z ekonomického hlediska je potravinářský a nápojový průmysl proslulý svou odolností proti cyklickým hospodářským změnám a vykazoval trvalý růst i v letech nedávného hospodářského poklesu. Jeho hlavní charakteristickou vlastnost představuje značná roztříštěnost a různorodost, přesto však mají všechny podniky společné hnací mechanismy a potřeby, pro něž SKF nabízí řešení přizpůsobená speciálně tomuto odvětví.

Celý článek...

01Skříňky a krabičky na zakázku se vyrábějí z plastu bez potřeby vstřikovací formy. Používají se ve všech oborech elektrotechniky, elektroniky, sdělovací techniky, lékařské techniky, telekomunikacích, meteorologii apod. Tato metoda je vhodná zejména pro výrobu malých sérií od několika až po stovky či tisíce kusů. Výroba probíhá podle návrhu zákazníka. Na základě jeho ruční skici, vzorku nebo výkresu se stanoví cenová nabídka. Po odsouhlasení cenové nabídky se zpracuje výrobní dokumentace, na základě které se nejdříve vyrobí prototyp k odsouhlasení a poté se může začít se sériovou výrobou. Za účelem vyjasnění technických detailů je pro sestavení poptávky nejlepší osobní návštěva zástupce dodavatele.

Celý článek...

Bianor-Copolyester von EastmanPolská firma Bianor SP. 20.0., Bialystok, vyrábí vysoce kvalitní plastové výrobky technologií vstřikováním. K jejich výrobě používá kopolyestery firmy Eastman, které jsou vysoce transparentní.

Celý článek...

mk1Autosalony montované z ocelových konstrukcí a opláštěné prosklenými fasádami patří mezi špičku mezi montovanými halami. Architektonicky jsou autosalony vždy řešeny nadčasově a jsou často realizovány se zajímavými nápady. Autosalony jsou kombinací různých materiálů. Základem je ocelová konstrukce MONT-KOVO opláštěná fasádními okenními tabulemi, díky kterým vystavená expozice vozidel upoutá pozornost zákazníků ve dne i v noci. Důraz je kladen také na zajímavé prvky a detaily haly a precizní zapravení spojů klempířskými prvky.

Celý článek...

kena1UltraFlex™, nové portfólio povrchových úprav od Kennametalu odolných proti opotřebení, přináší průmyslu nejvyšší odolnost proti opotřebení pro součásti s komplexní geometrií v oblastech výroby elektrické energie, petrochemie a mnoha dalších průmyslových odvětvích. V kombinaci se zkušenostmi Kennametalu s materiály na bázi karbidu volframu a technologiemi založenými na superslitině Stellite™ od Kennametalu, poskytuje UltraFlex metalurgicky pevně spojený povlak, který poskytuje delší a předvídatelnou životnost kritických součástí v nejžádanějších prostředích.

Celý článek...

pakySpolečnost Southco přidala ke svým páčkovým závorám C2 a uzavřeným páčkovým závorám C5 pryžové dorazy, které poskytují stálý přítlak a omezují opotřebení, vibrace a hluk. Dorazy s dlouhou životností mají velký mechanický výkon a kompenzují nepřesnou montáž. Páčkové závory C2 a C5 jsou v průmyslu osvědčené uzavírací mechanismy, testované ve zvlášť nepříznivých pracovních podmínkách. Uzavřené závory C5 jsou utěsněné proti vodě a prachu, a možnosti uzamčení u obou modelů poskytují možnost dodatečného zabezpečení. Jako další konstrukční provedení nabízí Southco pochromované závory C5 a závory C2 s dvěma novými typy hlavic: 7mm pravoúhlou a kolejničkovou.

Celý článek...

Strana 6 z 69

6

Kalendář akcí

<<  Září 2014  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5
1011121314
15161718192021
222728
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..