Google překladač: English Deutsch
TMTS 2016

nsk1Nová lineární vedení NH/NS mají dvakrát větší provozní životnost než vedení předchozí generace (řady LH/LS). Ačkoliv mají stejné rozměry, jejich dynamická únosnost je díky optimalizované geometrii oběžných drah kuliček o třicet procent vyšší. Trojnásobná je také maximální dovolená rychlost, od 150 do 300 m/min (2,5 až 5 m/s).

Celý článek...

hym1Hymod vyvažovací modul pro hydraulické sítě, zkonstruovaný s ohledy na konstantní průtok v primárním okruhu, proměnný průtok v sekundárním okruhu a maximální energetickou účinnost systémů vytápění nebo chlazení. Je navržen zvláště pro systémy s vytápěnou či chlazenou plochou do 3 000 m2 a zásobuje fancoilové jednotky vodou dle požadavku. Hymod zlepšuje energetickou účinnost pomocných zařízení o až 40 %.

Celý článek...

gates1Společnost Gates, přední výrobce hadic a řemenů, vyvinul novou spojku iLok™. Spojka iLok™ je odpovědí společnosti Gates na tradiční skobové spojky používané v dolech. Je navržena speciálně pro zvýšení bezpečnosti a podstatné zkrácení odstávky při odpojování a opětovném spojování spojky, což je u důlních instalacích využívajících metodu „longwall" klíčový problém.

Celý článek...

arpro1Venkovní sporty v Evropě získávají stále větší popularitu. Stále více lidí se věnuje běhu, cyklistice a vodním sportům a právě u těchto sportů se v roce 2015 i následujících letech očekává nejrychlejší růst. S ohledem na tento trend hledají designéři sportovního vybavení možnosti využití inovativních materiálů, jako je například ARPRO® – lehký materiál z nabídky společnosti JSP – který již našel uplatnění při výrobě sportovního vybavení, jaké bude vyhovovat i budoucím nárokům.

Celý článek...

bradyy1Profesionální značení potrubí může v závodě fungovat vždy fungovat jako živá projektová dokumentace, která technikům pomáhá v rozhodování, kde a kdy zasáhnout. Pokud je značení potrubí správně použito, zaměstnanci i dodavatelé je mohou používat jako pomůcku pro rychlé pochopení způsobu, jakým závod funguje. Společnost Brady nabízí trvanlivé, profesionální značení potrubí, které odpovídá legislativním požadavkům a přizpůsobí se jakékoli normě, ať už podnikové, či národní.

Celý článek...

fanuc obr2Přibližně 60 let FANUC CNC zkušeností a téměř 30 let nepřetržitého pokroku je vloženo do každého stroje FANUC Roboshot. K dnešnímu dni je to jediný plně elektricky CNC řízený vstřikovací stroj na světě. Všechny stroje Roboshot a jejich hlavní součásti – řízení, zesilovače a motory – jsou 100% vyráběny v továrně FANUC v Japonsku. Podle japonské filozofie: méně modulů, méně komponentů. Výsledek: nižší poruchovost, méně údržby a nejvyšší spolehlivost v odvětví.

Celý článek...

FANUCFANUC CORPORATION JAPAN uzavřela základní dohodu s vládou prefektury Tochigi na pořízení 695 000 m2 stavebních pozemků v „Mibu-Hanyuda Industrial Park", a již 19. září 2014 zakoupila 377 000 m2 pro první fázi výstavby. Hlavní cílem této investice a stavebních plánů je snaha společnosti FANUC upevnit si svou vedoucí pozici na poli průmyslové automatizace.

Celý článek...

GlobalCore-HoseSpolečnost Parker Hannifin, světový lídr v oblasti hydrauliky a pneumatiky, představila unifikovaný systém hadic a koncovek GlobalCore. Jedná se o jediný ucelený systém vzájemně se doplňujících produktů, který doposud nebyl nikde na světě nabízen.

Celý článek...

slit1Společnost FRW CAROBRONZE, která se specializuje na dodávky slitin mědi s pokročilými technickými vlastnostmi výrobcům v různých oborech, doplnila svoji řadu vysoce specializovaných slitin mědi o kované nebo vytlačované polotovary ze slitiny CuNi14Al2 (UN14A2) a kované nebo vytlačované polotovary z vysoce odolných mosazí CuZn19Al6 (UZ19A6) a CuZn23Al4 (UZ23A4). Tuto materiály jsou skladem jako tyče kruhového průřezu.

Celý článek...

Strana 6 z 78

6

Kalendář akcí

<<  Červenec 2016  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..