Inzerce
Google překladač: English Deutsch
GX Solutions

ksk obr01Optimálně uložené kuličkové šrouby v nové ucelené řadě ložisek LKSN a LKSF jsou k dispozici i v jejich prodloužené verzi. Společnost Kuličkové šrouby Kuřim vychází vstříc požadavkům svých zákazníků na doplnění sortimentu kuličkových šroubů a připravila ucelenou řadu ložisek LKSN a LKSF pro optimální uložení kuličkových šroubů.

Celý článek...

SolidWorks

TAT 1 IMG 6863Od června 2013 je firma TAT – pohonová technika s.r.o. výhradním obchodním zastoupením italské firmy P.E.I., která je výrobcem ochran vodicí dráhy. Tímto sortimentem doplňujeme komponenty pro výrobce strojů – obráběcích, dřevoobráběcích, laserových, které již našim zákazníkům dodáváme: ozubené tyče, kuličkové šrouby, přesné převodovky, lineární vedení.

Celý článek...

nsk1Řada vysoce přesných ložisek s kosoúhlým stykem ROBUSTSHOT je navržena tak, aby vyhověla náročným požadavkům vřeten s integrovaným elektromotorem. Zajištuje klidný a spolehlivý chod vřetene, prudké zrychlení a zpomalení, vyšší otáčky (přes 3 miliony dmn) a delší životnost. Řada ROBUSTSHOT splňuje neustálý požadavek světových výrobců obraběcích na zvyšování otáček vřeten, aby bylo možno provádět co nejvíce operací v rámci jediného stroje. Vysokorychlostní provoz s co nejkratšími časy rozběhu a doběhu vřeten jsou nutnými podmínkami k dosažení tohoto cíle. Spolehlivé a nepřetržité mazání oběžných drah je proto pro výrobce ložisek mimořádnou výzvou; bez vhodného systému mazání je provoz ložisek za takto náročných podmínek zcela nemožný.

Celý článek...

dupont1Nomex XF je nový materiál, který pomáhá chránit hliníkový trup letadla tím, že poskytuje robustní, odolnou a přitom lehkou žáruvzdornou bariéru, která může pomoci zabránit pronikání vnějšího požáru do kabiny letadla. Cestující tak mají více času dostat se do bezpečí. Izolace dokáže omezit vzplanutí, čímž se zabrání dalšímu rozšiřování požáru.

Celý článek...

skf1I v provozech s vysokým stupněm automatizace dochází občas k nutnosti řešení technických problémů. Ty jsou buď diagnostikovány k tomu účelu instalovaným kontrolním systémem, nebo vycházejí z nenadálých opotřebení či vad materiálů. Zvolení správného postupu při odstranění takového problému pak zpravidla přispívá k prodloužení životnosti celého zařízení, popřípadě i ke zvýšení jeho produktivity. Tak tomu bylo i v případě plně automatizované plnicí linky ve stáčírně vod do skleněných lahví. Linka sloužila k plnění lahví nápojovým produktem, který je na trhu široce zastoupen, a tvoří tak významný obchodní artikl.

Celý článek...

Wavin Q-BBSpolečnost Wavin Osma, přední český specialista na plastové potrubní systémy, představila nový prvek svého osvědčeného systému Intesio. Jedná se o akumulační box Q-BB, který je určen k vytváření podzemních zasakovacích a retenčních objektů. Dle platné legislativy je dnes každý investor povinen zasakovat dešťové vody ze zpevněných ploch. Pokud to není možné, musí použít před napojením na kanalizaci nebo recipient retenční systémy.

Celý článek...

renishaw obr1Yeti se stal legendou, slyšel o něm snad každý z nás. Spojuje schopnost existence v nejdrsnějších podmínkách se schopností unikat pozornosti. Představte si snímač polohy, o kterém ani nevíte, že existuje, navzdory velmi drsným podmínkám, ve kterých pracuje – takového yettiho mezi snímači. Přežije olej, prach, vibrace, zasypání pilinami atd. Připravili jsme lineární snímač polohy LMA a pokusili se mu vdechnout výše uvedené schopnosti. LMA je bezkontaktní lineární absolutní snímač polohy, který nevyžaduje najíždění do počáteční polohy při každém startu zařízení. V případě výpadku napájení má řídicí jednotka ihned informaci o poloze jednotlivých akčních členů. Pracuje rychle a spolehlivě.

Celý článek...

wittmann 1WITTMANN BATTENFELD nabízí s technologií IMIW novou technologii, která umožňuje vodotěsně i plynotěsně zastříknout vkládané díly. Tato technologie je obzvláště zajímavá pro techniku RFID(RFID= Radio Frequency Identification). RFID se používá ve zvětšené míře nejen v oblasti automobilů, ale nachází i své uplatnění v lékařství, dopravě elektronice a ostatních průmyslových oblastech. Předností RFID je bezdotykový přenos velkého množství informací v nejkratším čase.

Celý článek...

slb Obr-1Firma SLB, působící na trhu speciálních valivých ložisek již 22 let, nabízí svým zákazníkům inovativní řešení nestandardních valivých úložných celků i samostatných ložisek. Specifickou oblast výrobků SLB tvoří ložiska pro válcovny profilů a drátů. Jednou z produktivních metod výroby drátů kruhového ale i jiného profilu je válcování za studena. K postupné redukci a tvarování původního polotovaru, kterým je tyč nebo drát většího než finálního profilu, dochází postupně na jednotlivých stavech sestavených do tratě.

Celý článek...

Strana 6 z 71

6

Kalendář akcí

<<  Říjen 2014  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..